PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30650}

Droga do zatracenia

Road to Perdition
7,5 53 852
oceny
7,5 10 1 53852
7,8 17
ocen krytyków
Droga do zatracenia
powrót do forum filmu Droga do zatracenia

...tego filmu jest jego przewidywalność :\ Początek zapowiadał sie bardzo obiecująco , lecz z
czasem zaczęło się to jakby psuć i z minuty na minutę film coraz mniej trzymał w napięciu .
Największymi plusami są oczywiście wspaniała obsada i świetna gra aktorska . Według mnie
Tom Hanks świetnie spisał się w swojej roli :)

Pozdrawiam każdego , kto poświęcił czas na przeczytanie moim wypocin ;)

MrPatryk

To plus tego filmu ta przewidywalność..

ocenił(a) film na 9
MrPatryk

Ale właśnie o to chodzi. Oczywiście, że od około 15-tej minuty wiemy jak akcja filmu się potoczy. Tu bardziej moim zdaniem chodzi o niesamowity klimat. Warto obejrzeć kilka razy, bo przyznam, iż po pierwszym seansie też dałem zaledwie 6/10, bo skupiałem się tylko na fabule. Ale następne seanse pozwoliły mi na skupienie się nad całą resztą i to właśnie spowodowało podniesienie oceny z 6 na 9 a może nawet 10.

ocenił(a) film na 10
MrPatryk

"W napięciu" trzyma też sraczka, a jakoś za nią nie tęsknię. Co drugi komentarz nie tylko na tym forum dotyczy tego, czy film "trzyma w napięciu". Co wy z tym napięciem? Palce do gniazdka i filmu nie trzeba ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones