PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 318
ocen
7,1 10 1 85318
6,6 21
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze

Obserwować, jak ta kobieta gaśnie pod naporem okrutnych dla niej wydarzeń, to jak obserwować
Sophię Loren z "Matki i córki" Vittorio De Sici. Jeśli film ten miał być o niedojrzałości ojców i
dojrzałości matek, to udało się to wygrać właśnie dzięki aktorstwu Mendes. Powinien być Oscar za
najlepszy drugi plan.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Dobrze ,zagrała ,ale aktorskim nokautem bym tego nie nazwał ,bo prostu idealnie pasowała do roli ,charakteryzacja i ujęcia też swoje zrobiły. Można było dostrzec na jej twarzy ,że wiele przeszła. Wg mnie to jednak za mało nawet na nominację do Oskara ,nie widziałem jakiegoś wielkiego warsztatu aktorskiego w jej wykonaniu.Na plus ,że w końcu zagrała inną rolę ,niż Te do których nas dotychczas przyzwyczaiła.Tym bardziej nie rozumiem, Twojego porównania do świetnej Sophii Loren z "Matki i córki",ale każdemu podoba się co innego ,dlatego świat nie jest nudny.

ocenił(a) film na 8
marako

:)

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Wyśmienicie zagrała według mnie, bezapelacyjnie do samego końca...

użytkownik usunięty
AutorAutor

wiadomo że ona ze wzgledu na urode choćbym nie wiem jak zagrała nawet nominacji do oscara nigdy nie dostanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones