PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 364
oceny
5,8 10 1 80364
6,5 29
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

że film ten został nominowany w dwóch kategoriach do oskara: rola drugoplanowa i - uwaga - SCENARIUSZ!!!
Świat schodzi na psy, nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać.

ocenił(a) film na 5
scorpio84

Mnie też to bardzo zaskoczyło, bo film momentami jest po prostu obrzydliwy.

ocenił(a) film na 9
scorpio84

Za rolę drugoplanową to należała się co najmniej nominacja, ale racja, nominacja za scenariusz to lekko mówiąc farsa.

ocenił(a) film na 2
scorpio84

W 100% sie zgadzam. A gdy czytam w opisie "Świetna komedia (...)" to się zastanawiam czy to wyrażenie nabrało jakiegoś nowego znaczenia. Bo ani to świetne, ani jak przystało na komedię- śmieszne :/

poppyred

A mi się naprawdę podobało. Nie śmiałam się jak głupia z głupich scen, ale uważam, że dziewczyny naprawdę fajnie zagrały. Aktorka pierwszoplanowa wręcz świetnie. Sceny z rzygami i wypróżnianiem mogli sobie darować, bo poza tym film był naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 9
iwonka_sl

lol, co za wrażliwość :D co z tego, że momentami był obrzydliwy? Jak to w życiu :)

ocenił(a) film na 1
scorpio84

Ten film nie zasługiwał nawet na złote maliny, nigdy nie nudziłam się tak na żadnym filmie. Szajssssss

ocenił(a) film na 3
scorpio84

Tym sposobem chyba Akademia już wyraźnie udowodniła, że ich nagroda jest kompletnie nic niewarta. Za bekanie, sranie, pierdzenie i ogólne robienie z siebie damskiego wieprza aktorka tegoż filmu dostała nominację, obok Bérénice Bejo i Octavii Spencer. To są jakieś kpiny. O nominacji dla scenariusza nie będę wspominać, bo tu jakiegoś miażdżącego kontrastu nie było - żaden z nominowanych filmów się w tej kategorii nie popisał.

ocenił(a) film na 3
bunnylune

Prawda. Z nominowanych, właśnie, tylko skąd oni biora te nominacje?! Żenada.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
bunnylune

Od Octavii Spencer to McCarthy była akurat na pewno lepsza.

ocenił(a) film na 3
nikike

Ja już wolę Octavię

ocenił(a) film na 9
bunnylune

A ja nie.

ocenił(a) film na 3
nikike

Okej.

ocenił(a) film na 9
bunnylune

Jak dla mnie jedyną, która z obsady The Help zasługiwała na nominację, a może i nagrodę była Bryce Dallas Howard.

ocenił(a) film na 2
scorpio84

Zgadzam się w pełni. Film fatalny. Humor bardzo niskiego poziomu. Opisywany w recenzji Filmwebu ból brzucha, moi zdaniem może być wywołany wyłącznie mdłościami, niektóre sceny są obrzydliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones