PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 364
oceny
5,8 10 1 80364
6,5 29
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Na filmwebie tak nisko w rankingu, a pojawia się w książce "1001 movies you must see before you die"....

ocenił(a) film na 7
littlejudas

warto obejrzeć :-) Dla mnie zabawny film, dobry na wieczór z 2 połówką aby pośmiać się razem. Jestem zdziwiona, że ma tak słaba ocenę. Ja dałam 7.

użytkownik usunięty
littlejudas

warto, sprawdź mój post wyżej w innym temacie. Pozdr

ocenił(a) film na 8
littlejudas

naprawde ktoś bierze na poważnie rankingi filmwebu? Zasługuje na miejsce w książce, zdecydowanie warto obejrzec.

ocenił(a) film na 8
littlejudas

No też jestem rozczarowana oceną użytkowników filmwebu, komedia przezabawna i z wyczuciem, gratuluje twórcom. Mocna 8!

ocenił(a) film na 7
palinka9999

ech.. ja już dawno przestałam sugerować się oceną na filmwebie przed obejrzeniem filmu, bo przez to pominęłabym wiele niezłych pozycji. Co do tego filmu to jest poprostu dobrym komedio-dramatem o życiu współczesnej zadeklarowanej singielki w średnim już wieku, która wie że coś jej umyka i omija cennego ale boi się zmian w swoim bezpiecznym światku. Przerysowane postacie z filmu trafnie i ironicznie punktują pewne prawdy/schematy o zachowaniu kobiet i ich życiu w różnych stadiach ich życiowych ról: jest zmęczona matka-żona, jest podekscytowana młoda żona, jest narzeczona z tymi całymi oczekiwaniami ale i wahaniami, jest i młoda pozerka ze starszym bogatym mężem... I uśmiałam się i wzruszyłam oglądając. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Mictla

Otóż to! :)

ocenił(a) film na 8
palinka9999

zgadzam się

ocenił(a) film na 1
littlejudas

moim zdaniem nie warto.

ocenił(a) film na 8
littlejudas

Też jestem zdziwiona taką niską oceną, bo film jest naprawdę zabawny i do tego świetna gra Kristen Wiig . Co prawda oglądałam go sama, ale polecam na babskie wieczory a nawet na seanse z druga połówką ;)

ocenił(a) film na 2
littlejudas

marny, nie śmiałem się ani razu. nie wiem jak można to było porównać do 'kac vegas'

joachimchamerski

"Kac Vegas" wydaje się przy tym filmie strasznie puste.

ocenił(a) film na 7
joachimchamerski

Faktycznie nie ma co porównywać do Kac Vegas bo jednak w tych filmach pomimo motywu ślubu chodzi o całkiem co innego. Poz tym ja naprawdę się ośmiałam, kwestia poczucia humoru ale dla mnie ocena jest stanowczo za niska.

ocenił(a) film na 4
littlejudas

Może po prostu niepotrzebnie reklamowano ten film jako komedię bez granic w stylu "Kac Vegas".

ocenił(a) film na 9
littlejudas

Niestety ale od dłuższego czasu oceny filmów na Filmwebie kompletnie nie odzwierciedlają ich wartości. DRUHNY to jedna z lepszych komedii jakie dane mi było obejrzeć w ostatnich latach.

ocenił(a) film na 3
littlejudas

Zacząłem oglądać film z nastawieniem, że będzie to damska wersja KAc Vegas i zawiodłem się straszine. Może bez tego założenia film wydawałby mi się strawny. Nie wiem. U mnie 5/10.

ocenił(a) film na 3
zulombo

typowy klozetowy humor - daje 3 za te nudy na pudy, nie ma tutaj rewelacji no chyba że ktoś lubi śmiać się z rzygania i sr.... pod siebie - ale oczywiście o "gustach" się nie dyskutuje więc co kto lubi. Może i jakiś pomysł na ten film był ale chyba został zmarnowany, musiałam to obejrzeć ze względu na tematykę ślubną ale żałuje - stracone 2 h mego życia których już nigdy nie odzyskam...

ocenił(a) film na 3
amanda147

Spokojnie Amanda147. Podobno Pan Romuald ze Skierniewic wie jak cofnąć czas. Zgłoś się do niego.

ocenił(a) film na 6
zulombo

No ja też myślałam,że pojadą do Las Vegas i reszta filmu pokaże mega imprezę , no i trochę się zawiodłam ,bo od momentu powrotu autokarem nie było już tak zabawnie ,szkoda...

ocenił(a) film na 6
littlejudas

Film na początku bardzo zabawny, (scena z mówieniem po hiszpańsku albo w w sklepie z sukniami ślubnymi ,choć trochę obrzydliwa)ale później niestety tendencja spadkowa, typowa amerykańska komedia z happy endem ,ale tak do połowy naprawdę śmieszny :) ja oceniam jako niezły, tak żeby trochę się pośmiać, zrelaksować - w sam raz :)

ocenił(a) film na 2
littlejudas

W tej książce jest pełno cudownych filmów, ale zdarzają się także niewytłumaczalne gnioty, zwłascza Druhny, Blonde Cobra czy Wavelenght.

tearofmankind

zdecydowanie za niska ocena :/ usmialam sie,wzruszylam czyli wszystko to co lubie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones