PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 702
oceny
6,4 10 1 151702
4,8 20
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Kocham go

ocenił(a) film na 5

Za to że uzmysłowił mi, jak płytkim narodem są Amerykanie... Naprawdę, oglądając Borata,
Ali G, czy Bruno, poczułem się dumny z bycia Polakiem/ Europejczykiem, a nie
hamburgerem, u nich wszystko jest takie debilne, nawet czarni gangsterzy to parodia, o
kowbojach, czy "klasie średniej" nie wspominając, a on w bezlitosny, a jednocześnie
przezabawny ( nie dla wszystkich) sposób to obnaża... Myślę że "Dyktator" pójdzie jeszcze o
krok dalej,

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Nie. Libertarianizm mozna by nazwać skrajną prawica..nazizm byl w 100% lewicowy. Nie mial nic wspólnego z prawica.

Nazizm byl totalitarny - a totalitaryzm moze byc tylko lewicowy

Anarchia jest glupia ale wolnościowa.. Lewica z wolnoscia nie ma nic wspolnego.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Mylisz pojęcia. Prwica jest konserwtywna, nazizm był konserwatywny.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Prawica nie musi chodzic w parze z konserwatyzmem... jak konserwatyzm nie musi w parze z prawica.

Prawica jest kapitalistyczna i wolnosciowa a nazizm nie bly.

Nazizm byl w 100% lewicowy.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Mówię o podziale politycznym.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Ja też.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Ale mylisz się w podstawach

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Obawiam się, że tak, i robisz masę błędów.
Czyli jesteś trolem

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Nie jestem trollem.. Zresztą trollem nazywa sie już każdego w internecie wiec to bez znaczenia.

Ja znam fakty. Nazizm byl w 100% lewicowy

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Brak przecinków mówi wiele.
I to nie jest fakt, to idiotyczna interpretacja.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Nie.

Ja stwierdzam fakty. Prawica musi byc kapitalistyczna i nie ingerowac w życie ludzi.. Hitler mial wszystkie cechy lewicowe. Praktycznie nie mial nci wspolnego z prawica.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Prawica to konserwatyści. To banalne. Lewica przeciw niewolnikom, prawica za. BANAŁ!

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Tak ale w konserwatyźmie nie ma nic zlego.. Faszyzm zakladal kontrole ludzi i praktycznie brak wlasnosci prywatnej (wszystko nalezalo do panstwa) a wlasnosc prywatna to wartosc konserwatyzmu.

Bzdura - Lewica popiera niewolnictwo. Prawica daje człowieko wolnosc oraz wybór. Lewica nie daje. Lewica zaklada socjalizm a socjalizm to ustrój dla niewolników. W niektórych panstwach socjalistycznych istnial przymus pracy co jest jawnym niewolnictwem.

Prawica nigdy nie zakladala niewolnictwa - robila to tylko lewica.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Prawica – zwyczajowe określenie sił politycznych, które charakteryzuje szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.
Do prawicy zalicza się: środowiska o poglądach konserwatywnych, konserwatywno-liberalnych (reprezentujące najczęściej liberalizm gospodarczy – a nie społeczny), chrześcijańsko-demokratycznych, monarchistycznych i narodowych (nacjonalistycznych). W szerszym znaczeniu do prawicy zalicza się również środowiska skrajnie prawicowe (o poglądach np. faszystowskich, neoliberalnych, rasistowskich, szowinistycznych) oraz środowiska centroprawicowe (które bywają również zaliczane do centrum sceny politycznej). Ideologia prawicowa odwołuje się niekiedy do przed politycznych zasad porządku „wyższego”, których wspólnym mianownikiem jest przeciwstawianie się doktrynom i ruchom lewicowym, zwłaszcza rewolucyjnym, klasowym, egalitarystycznym i laicystycznym, jak jakobinizm, socjalizm czy komunizm.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Skrajną prawicą mozna nazwac libertarianizm.. Faszyzm byl totalitaryzmem a totalitaryzm moze byc tylko lewacki

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Skrajność przeciwności czegoś, nie jest tym samym, to nie koło.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Skrajna prawica nie istnieje. Albo prawica jest albo jej nie ma.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Jest różnie nasilona, w Polsce nie ma komunizmu, a u władzi jest "lewica"

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Jedno i to samo.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Nie.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Tak.. Komunisci i lewacy to jest to samo bydlo.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Przed chwilą mówiłeś, że lewica to nazizm.

ocenił(a) film na 8
aluzja1117

Tak ale nazisci byli inteligentni w porównaniu z innymi lewakami a komuchy i inne lewaki to takie same debile.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Zreszta nie pisalem ze lewica to nazizm tylko ze nazizm to lewica..

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Nie mam siły

aluzja1117

Wez nie pisz z tym człowiekiem ! on cały czas w swoich wypowiedziach sobie zaprzecza.

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

Nigdy sobie nie zaprzeczalem - to raz.. a wa - to ie byla twoja dysksuja. .. nie wtracaj sie. Zreszta juz sie skonczyla.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

Znam znam.. Spokojnie.

ocenił(a) film na 7
neprosti

ale zwykły obywatel wisi jeszcze bardziej zapierd... w azbestach na jackowie...

ocenił(a) film na 8
bf109f

Od ich ochrony lepiej by bylo gdyby sie od nas odwalili..

ocenił(a) film na 9
jajecznik

a polacy to niby taki zdrowy narod? dobre! a kim ty jestes? lekarzem narodowym?; )

lu2000

A kto tu mówił o Polakach? Ja twierdzę, że Amerykanie to zadufani w sobie idioci, którzy nie widzą niczego i nikogo po za samymi sobą.Więc nie wciskaj mi to jakiegoś kitu o lekarzu narodowym

jajecznik

Skoro są najsilniejszym państwem na świecie, przed którym reszta pokornie bije łbem to ciężko żeby nie byli w sobie zadufani.
Z resztą, bardziej zadufanych w sobie idiotów jak Polacy to ze świecą szukać.

bf109f

najświeższy geniusz Amerykańców: http://kwejk.pl/obrazek/1361588/hamburgery.html

bf109f

Najsilniejszym państwem na świecie? Halo, obudź się, jest już ósma.

ocenił(a) film na 8
bf109f

Polacy idiotami nigdy nie byli.. Baa - Slowianie sa nadludźmi.. germanie to niemal zwierzeta.. Slowianie to najwyzsza nacja człowieka. Zas ze wszystkich slowian najlepsi sa Polacy - Wszyscy inni to dno... Polacy sa jeszcze zarazenie komunizmem. Ale to sie zmieni.. Wyjatkiem sa szwajcarzy - ich mozna asymilowac z Polakami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

Nie - Polacy to najlepsza nacja czlowieka, nadludzie. Amerykanie to syf g**o i smró bo wywodza sie w wiekszosci od germanów któzy sa podludzmi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

Rosjanie to komunistyczne bydlo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

Rosjanie to komunisci - Polacy w 100% nigdy nimi nie bylo.

Jestes idiota..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

Won trollu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tcl987

Cóż.. współczuje ale g****o mnie to obchodzi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones