PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138069}

Dzień żywych trupów 2

Day of the Dead 2: Contagium
4,4 529
ocen
4,4 10 1 529
Dzień żywych trupów 2
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów 2

Osobiście jestem fanem horrorów klasy "B" ( szczególnie tych z lat 80/90 ). Wychowałem się wręcz na tego typu produkcjach, a obrazy z zombiakami należały do jednych z moich ulubionych. Niestety na tej produkcji bardzo się zawiodłem. Pomijając już fakt totalnej amatorszczyzny i sztywnej gry aktorów, podstawowym zarzutem jaki należy tutaj przedstawić jest niezwykle nudna i denna fabuła. Bo co to za horror, który trwa półtorej godziny, a przez godzinę i piętnaście minut absolutnie nic się nie dzieje ? Bohaterowie biegają bezmyślnie po szpitalu, prowadząc jedynie smętne dialogi. Dopiero przez ostatnie 15 minut filmu możemu ujrzeć pierwsze zombiaki i jakiekolwiek elementy grozy ( nie licząc krótkiego początku filmu ). Jak dla mnie, ten film nie zasługuje nawet na miano horroru. W związku z powyższym nie polecam go nawet miłośnikom tego typu produkcji.

użytkownik usunięty
Enkil

Musialbym skopiować to co napisał przedmówca ale to nie ma sensu :), zgadzam sie co do tego, że końcówka filmu jest dobra, szczególnie napisy końcowe, bo maja wspaniała muzyke :). Naprawde.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones