PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 213
ocen
7,6 10 1 115213
7,2 19
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Super film - polecam.

użytkownik usunięty

Dawno nie widziałem równie udanego filmu. Mogę nawet stwierdzić, iż był to najlepszy film ze wszystkich, jakie w ostatnim czasie widziałem. Nota 9 - mając na uwadze, że 10 pkt to trudny do określenia ideał.

Dzień największej próby
W zupełności się z Tobą zgadzam. Jest to jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio miałam okazję oglądać. Słyszałam, że Denzel jest niezły, ale to co zobaczyłam przerosło moje oczekiwania, on jest poprostu rewelacyjny. Gdy oglądałam "Huragan" to wydawało mi się, że Denzel już nie może grać lepiej, no a tu kolejna zasłużona nominacja do Oscara, szkoda tylko, że w tym roku to Russell jest pewniakiem.
No ale ten film to nie tylko, rola pana Washingtona, to ciekawa i dobrze opowiedziana historia. To bardzo dobra (chociaż moim zdaniem, nie zasługująca aż na nominację) rola Ethan Hawke.
No i świetna muzyka.
Jest to opowieść o ideałach młodego policjanta, które upadły wraz z pierwszym dniem jego awansu, dniem wielkiej próby, który dla niektórych zakończył się raz na zawsze.
Również oceniłam ten film na 9/10 gdyż tak jak piszesz 10 to trudny do określenia ideał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones