PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610597}
6,1 35 507
ocen
6,1 10 1 35507
4,0 5
ocen krytyków
Dzień z życia blondynki
powrót do forum filmu Dzień z życia blondynki

Dziennikarka w żółtej sukience okradziona przez pewnego faceta, ucieka przez miasto, a następnie jest poniżana przez od
k...i dziwek m.in. przez kierowcę autobusu czy policjantów. Za wysoka ocena. Rozczarowałem się.

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

Dałem wyże bo podobała mi się główna bohaterka w tej sukience reszta słaba i bardzo przewidywalna .

ador2

Ja też obejrzałem ten film ze względu na moje dwie ulubione aktorki: Elizabeth Banks i Gillian Jacobs. Początek filmu zapowiadał się nieźle później już niestety coraz gorzej. Nie życzyłbym żadnej polskiej dziewczynie by przydarzyła się nieśmieszna przygoda jak w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

początek w miarę, lecz im dalej tym gorzej ..
postać jest nawiną blondi dziewczynką .., która nie umie sobie dupy otrzeć .
Zabrakło w tym filmie realizmu i logiki. Jak tak wysoko postawiona dziennikarka, może sobą tak pomiatać? zachowując się przy tym jakby miała zespół "downa" ( nie żebym obrażała chorych).
Reżyserzy poszli na całość z głupotą, wyraźnie zrobili film dla widzów mniej wymagających.

Diablicaaa

Mam podobne odczucia.

ocenił(a) film na 6
Diablicaaa

widać bo ty jesteś też blądynka, i na rogu...

Diablicaaa

No chyba nie spodziewałaś się ambitnego kina? Argumenty o braku logiki także są tutaj nie na miejscu.

To komedia, ma śmieszyć i swoje zadanie w moim przekonaniu spełnia.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

" Argumenty o braku logiki także są tutaj nie na miejscu. "

Ale wydaje mi się, że są pewne granice, oglądając film miałam wrażenie, że jest on skierowany do dzieci z powodu naiwności i słodkiej głupoty ludzkiej ( jak to bywa w różnych bajkach ) a nie do widzów nastoletnich lub pełnoletnich.

Takie są moje odczucia, nie nie spodziewałam się ambitnego kina ale choć trochę spójnego w całość i nie wykraczającego bóg wie gdzie tam jeszcze. Jest wiele komedii, które choć na chwilę są realistyczne i w moim odczuciu, które naprawdę mogą się wydarzyć.

Diablicaaa

"Ale wydaje mi się, że są pewne granice, oglądając film miałam wrażenie, że jest on skierowany do dzieci z powodu naiwności i słodkiej głupoty ludzkiej ( jak to bywa w różnych bajkach ) a nie do widzów nastoletnich lub pełnoletnich."

Ale to jest właśnie siła tego filmu. Spotęgowanie motywu głupiej i naiwnej blondynki do miana absurdu. Choć bohaterka jest "głupia" w taki sympatyczny sposób.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

jak ty pierdzielisz, kto jom opkradł, chyba ty!

ocenił(a) film na 6
rysiu266

w dupie byłeś i gówno widziałeś:D

rysiu266

Naucz się ortografii człowieku i dopiero się wypowiadaj.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

co mosz do mojej ortografiji?

rysiu266

Skoro nie umiesz pisać poprawnie to skorzystaj z autokorekty w menu podręcznym myszki. Źle napisany wyraz podkreśla ci na czerwono.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

haha to niech tobie podkreśla u mnie jest wszystko wporzo

rysiu266

To sprawdź te swoje napisane zdania w słowniku i nie "udawaj Greka" ze wszystko OK.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

weź sie lecz na łeb :))

rysiu266

Nawzajem baranie! Nie chlej, to zaczniesz pisać poprawnie!

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

A ty nie chlej na filmach jak nie wiesz potem jak sie koncza :D

rysiu266

Oglądałem cały, a ty nie skoro się pytasz kto ją okradł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones