PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98768}

Dzieci nocy

Children of the Night
4,8 431
ocen
4,8 10 1 431
Dzieci nocy
powrót do forum filmu Dzieci nocy

Jest to całkiem niezły horror o wampirach, który znalazłem przypadkowo w jakiejś wypożyczalni wideo, bardzo dawno temu. Z chęcią obejrzał by go jeszcze raz, tyle że prawdopodobnie nigdzie go już nie ma. Na necie też nic nie znalazłem. Może ktoś posiada go w swojej kolekcji? Mój mail to nightwalker@vp.pl

ocenił(a) film na 10
BeerTramp

Naj lepszy film o wampirach jaki kiedykolwiek powstał!!! Generalnie nie lubię filmów o wampirach ani w ogóle tmatyki wampirów, ale ten film to geniusz! I naprawdę straszy. W każdym razie straszył mnie w pierwszej połowie lat 90-tych, bo to wtedy oglądałem go po raz ostatni. Gdyby ktokolwiek posiadał ten film na DivX lub DVD to bardzo proszę o kontakt. Mam wiele tytułów na wymianę. Mój mail dafast@poczta.fm

BeerTramp

na tej stronie są linki do tego filmu z polskim lektorem:
http://www.exsite.pl/filmy_video_movies/filmy-dvdrip-brrip/367388-dzieci-nocy-ch ildren-of-the-night-1991-dvdripxvidlektor-plavi.html

ocenił(a) film na 1
BeerTramp

Nie polecam oglądać teraz. Obejrzałem i powiem, że kicha na maksa. A też wychowałem się na wypożyczalniach na początku lat 90. Kocham horrory z VHS, ale ten chyba nawet by mi się nie podobał 20 lat temu... Słabizna jak diabli.

BeerTramp

jest na you tube

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones