PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627357}
673
chce zobaczyć
Dziewczyńskie porachunki
powrót do forum filmu Dziewczyńskie porachunki

...

ocenił(a) film na 7

wstrząsający film...niestety bardzo prawdziwy...
główna bohaterka wydawała się rozsądną i mądrą dziewczyną a mimo to zdecydowała
się
na najłagodniejszy wymiar kary mimo że sąd mógl spokojnie wydac tym szmatom
dożywocie...
ja te laski najchętniej bym porozstrzelał..

ocenił(a) film na 9
cookiexkannibal

Dlatego że była mądra zdecydowała o łagodnym wyroku , ale zarazem postąpiła bardzo głupio zadając się z taką zgrają dziewczyn mimo iż miała obok siebie prawdziwą przyjaciółkę , ale no cóż każdy z nas popełnia błędy..

cookiexkannibal

A wg mnie bardzo dobrze, że dostały łagodny wyrok. Jakby dostały surową karę to po wyjściu z więzienia mściły by się na głównej bohaterce, a tak to będą się same ze sobą i z tą świadomością źle się czuły do końca życia (to jest dopiero dożywocie). Genialne było zdanie wypowiedziane przez matkę pokrzywdzonej: "Żal mi was". Rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 7
sanjanek_1806

mściły by sie ? hahahahah jakby wyszły to miałby by po 70 lat i były by starymi babciami zreszta wątpie czy by dożyły takiego wieku w kiciu poza tym miały dostać dożywocie i tak

ocenił(a) film na 7
sanjanek_1806

Popieram wyżej. One dostałyby dożywocie gdyby nie decyzja tej ,pobitej'. Moim zdaniem zle zrobila, moze dzywocie to cale zycie, ale to co one zrobily jest makabryczne. Za błędy się płaci, trudno.

Phyill

Znając życie wyszłyby za dobre sprawowanie mając jakieś 30 lat i wtedy to by się zemściły.

ocenił(a) film na 7
sanjanek_1806

No nie wiem w USA są najsurowsze kary, za drobne przewinienia każą siedzieć po 15 lat

Phyill

Takie przebiegłe s*** na pewno coś wymyśliłyby...

sanjanek_1806

No, po dożywociu na pewno by się mściły.

ocenił(a) film na 4
cookiexkannibal

http://natropie.onet.pl/najnowsze/okno-zabojcy,1,5315738,artykul.html

ocenił(a) film na 6
cookiexkannibal

Miałam łzy w oczach pod koniec oglądania! Uwazam ze powinno byc takich filmow wiecej, moze tym pustym dzieciaka dalo by cos do myslenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones