PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 474
oceny
5,9 10 1 59474
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Bardzo zyciowy

użytkownik usunięty

Jednak to nie jest komedia w zadnym razie, a dramat i wcale nie najgorszy. Scena z siusianiem, o ktorej wielu tu pisze, wcala nie jest jakas odrazajaca - samo zycie, gwarantuje, ze w takich sytuacjach robi sie dziwniejsze rzeczy i dlatego tez ta panna tlumaczy calosc jednym zdaniem "to moj maz" uwazajac - slusznie! - ze nie ma wiecej o czym mowic (scena ta zreszta wymagala wiele odwagi od aktorow). Generalnie ta dziewczyna byla doskonala, wrecz kapitalna zona. Co do aktorstwa - b. dobre, o dziwo. Facet "jestem megadupek i lamie kazda obietnice z definicji" zagrady doskonale, a i jego zony dobrze wczuly sie w role. Slowo na koniec - facet "jestem kutafonem" i jego wymarzona brunetka "na nic nie moge sie zdecydowac" powinni faktycznie wziac slub - niszczyliby tylko sobie zycie na nawzanejm, a nie innym. Film raczej dla osob, ktore maja pewne pojecie o zwiazkach (niewyidealizowane z komedii romantycznych i harlekinow), uwazam ze kompletnie nie nadaje sie dla dzieciakow i nastolatkow.

Mam takie samo zdanie, ta brunetka jest tak słodka, idealna... w prawdziwym życiu jest inaczej, czy ktoś beknie czy nie zachowa się tak jak powinien, ludzie w związku powinni akceptować siebie i swoje wady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones