PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 949
ocen
7,0 10 1 58949
5,9 24
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

Świetny film

ocenił(a) film na 7

Z pewnością nie dla miłośników kryminałów, horrorów i komedii rodzinnych.
Ten film pokazuje ze są osoby które z osobistą tragedią i brakiem widoku na przyszłość radzą sobie w sposób inny niż większość. Samotną wędrówką w bezludny i dziki świat. Z własnym wspomnieniami i myślami, Taka wędrówka, takie wyzwanie to samoistna terapia. Pozwala przeżyć .
Świetna gra Reese i Laury Dern. Ładne zdjęcia i muzyka dopełniają ten film.

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

E tam, nawet tych przemyśleń nie było tutaj pokazanych. Wglądu jakiegoś głębszego w siebie czy coś....

ocenił(a) film na 9
ChrisKrasz

jestem miłosniczka horrorów ale umiem docenic równiez takie prdukcje ;)

ocenił(a) film na 7
fairy_fw

Lubisz się bać ? . Mnie wystarcza codzienne życie i wiadomości w telewizji. Ale to że ten film Ci się podobał na 9 to świadczy o dobrym guście i wrażliwości. Dzisiaj widziałem przedziwny ale bardzo dobry film , który miał elementy horroru. "Spring" (2014) Polecam i Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
fairy_fw

Horrorów mam dość w życiu codziennym i w wiadomościach :-). To że film Ci się podobał na 9 świadczy o wrażliwości i dobrym guście. Dzisiaj widziałem film godny polecenia "Spring" z 2014 roku. Polecam. Są elementy horroru i dramatu . Piekne widoki i .... fajny jest . :-)

ocenił(a) film na 9
ChrisKrasz

zaufam i jutro obejrze :D teraz własnie skonczyłam "spacer po linie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones