PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 941
ocen
7,0 10 1 58941
5,9 24
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

Załapałam, co mnie wkurzało w "Into the wild". Dobrze oglądać w pakiecie i samemu decydować.

ocenił(a) film na 9
neeila

Rozwiń temat. Co Cię wkurzało? Pytam z ciekawości jeśli masz ochotę rozwinąć temat.

banta

Główny bohater. Odebrałam go jako samolubnego bubka "och-tak-bardzo" mądrzejszego od innych. Tylko mu żółtą kamizelkę założyć i niech cierpi, bo wszak tylko on dostrzega, jaki ten świat jest straszny i ZUY. W skrócie. Mam nadzieję, że troszkę objaśniłam :)

ocenił(a) film na 9
neeila

Tak, mój kolega miał to samo spostrzeżenie. Ale w końcu na samym końcu filmu odkrywa swój błąd. Tylko jest już za późno. Myślę też, że przyczyny ucieczki nie zostały do końca wyjaśnione w filmie, bo rodzice współpracowali z reżyserem i pewnie nie chciał ich przedstawić w zbyt złym świetle. Mi się film (Into the Wild) ogromnie podobał, ale było mi ogromnie żal tej siostry, dla niej przynajmniej mógł trochę odpóścić.

banta

Mogl. Ale mlodzi ludzie rzadko odpuszczaja (albo zaczynaja rozumiec) ;). Poza tym oba filmy bardzo dobrze sie oglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones