PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 949
ocen
7,0 10 1 58949
5,9 24
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

Nie oczekiwałam po amerykańskiej produkcji ambitnego filmu, ale liczyłam chociaż na piękne krajobrazy. Niestety nawet tego nie ma na w tym filmie. W kadrze najważniejsza jest żałosna postać aktorki którą powinna grać jakaś gimnazjalistka, bo dylematy moralne naprawdę rodem z ogólniaka. Dawno nie wyszłam z kina - na tym filmie to się zdarzyło. Poza tym jest to poradnik jak NIE podróżować, mam nadzieję że nikt nigdy nie będzie zachowywał się tak jak postać z filmu. Żałuję że nie zjadł jej jakiś niedźwiedź.

ocenił(a) film na 5
uolcia

zgadzam się z Tobą. film dziadowski i w sumie tylko ze względu na to że lubię Reese Witherspoon dotrwałem do końca tego "dzieła". "into the wild" udało się więc amerykańce zrobili babską wersję tego filmu "wild" licząc na podobny odbiór jednak do protoplasty się nie umywa.
ciekawe ile kobitek po obejrzeniu tego filmu chwyci za plecak i ruszy w samotną drogę po bezdrożach?? na pewno wszyscy zboczeńcy grasujący na zadupiach już się cieszą;-))))

ocenił(a) film na 4
heisenberg_filmweb

To jest na podstawie "babskiej" właśnie książki, to jakie mogło być .... : (
Dziwi mnie tylko, że twórca cafe de flore popełnił coś tak miernego.

uolcia

Dokładnie się zgadzam, nie mogłam dotrwać do końca, dlatego nawet nie oceniam żeby nie zaniżać średniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones