PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 108
ocen
7,6 10 1 64108
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Moja opinia o filmie

ocenił(a) film na 7

Troszkę dziwny film, z wieloma elementami które według mnie w ogóle nie pasują. Albo oglądałem nie uważnie, albo nie wiem, co miał znaczyć ten wypadek przy drodze, albo ogólnie dziwne zachowania niektórych osób. Trochę jakby kręcił to ktoś, kto ma nie pokolei w głowie. Ale ogólnie, ma jakiś klimat, i jak zauważyłem w poprzednich tematach - doskonały film o miłości. Z tym się zgadzam, ale jedyne co mi przesłoniło wszystkie zalety tego filmu, to te dziwactwa. Nie wiem czy Lynch już takie filmy robi, ale wiele rzeczy nie rozumiałem. Była scena, gdzie jakaś starsza pani wychodziła z ciemności, robiąc jakieś miny i gesty palcami, jakby chciała coś złapać, i szła dalej. Na dodatek te wszystkie wróżki i czarnoksiężnicy - sorry, ale nie moje klimaty, nie kupuję tego -> Gdyby ktoś chciał mi zarzucić niską oceną, o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 10
Writer

To film o tym, że żaden brud, przemoc, rozkład, dziwactwo czy zepsucie nie są w stanie zniszczyć głównych bohaterów (choć jest już blisko), bo oni mają tę tytułową dzikość w sercu - miłość, młodość, ideały, szaleństwo - taki ogień, który rozpala, ale nie zabija.

ocenił(a) film na 10
luuuun

A wróżki itp mówią chyba o tym, ile w bohaterach jeszcze pozostało z dzieci, z dziecięcych lęków i tęsknoty za dobrem :)

ocenił(a) film na 7
luuuun

No okay, dzięki za wyjaśnienie, z tym się zgodzę :).

ocenił(a) film na 10
Writer

:)

Writer

"trochę jakby to kręcił ktoś,kto ma nie po kolei w głowie" haha dobre ;-)

ocenił(a) film na 7
Writer

co do "wypadku", polecam poczytać parę postów z tego forum (użytkownik spurc)
http://www.imdb.com/title/tt0100935/board/nest/159307415?d=159345975&p=1#1593459 75

ocenił(a) film na 7
pumpernikiel_2

Dzięki, poczytam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones