PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32716}

Dzwonnik z Notre Dame II

The Hunchback of Notre Dame II
5,9 8 369
ocen
5,9 10 1 8369
Dzwonnik z Notre Dame II
powrót do forum filmu Dzwonnik z Notre Dame II

FUCKING DISGRACE [1]
obok 2. Pocahontas najohydniejsza rzecz uczyniona ludzkości, twórcy powinni przed trybunałem w Helsinkach

natanielka

dlaczego

ocenił(a) film na 3
natanielka

Może dlatego, że najzwyczajniej w świecie kodeks moralny tego zabrania ;D Zgadzam się z założycielem tematu, Takimi bajkami wręcz niszczy się dzieciństwo! Pierwsze części "Dzwonnika.." czy wcześniej wspomnianej "Pocahontas" są magiczne, wspaniałe...po prostu disneyowskie ^^ a te całe kontynuacje są beznadziejne i wgl nikomu nie potrzebne! Tego się nie da oglądać (znając część pierwszą)

ocenił(a) film na 2
Raul__fw

Mulan 2 i Mała Syrenka 2i3 są na prawdę okej i solidne ale oglądam teraz Dzwonnika 2 i to jest masakra :(

ocenił(a) film na 6
Raul__fw

Według mnie druga część "Dzwonnika..." byłą naprawdę dobra. Podobała mi się. Chociaż, cytując: "Tego się nie da oglądać (znając część pierwszą)", może gdybym znała część pierwszą, nie druga podobałaby mi się tak bardzo. A tak się właśnie składa, że na część drugą trafiłam przypadkiem w telewizji, a dopiero po jakimś czasie postanowiłam obejrzeć sobie część pierwszą. Może i druga nie dorównuje pierwszej, ale także mi się podoba.

Co do "Pocahontas", nie mogę się z tobą nie zgodzić. Druga część jest całkowicie zbędna.

natanielka

Chyba nie widzieliście dwójki Króla Lwa. Za dwójkę Króla Lwa powinno się twórców powiesić za jaja na dzwonnicy paryskiej katedry.

kendo777

W porównaniu do Dzwonnika dwójki albo dwójki Pocahontas, wcale nie jest taka zła

użytkownik usunięty
kendo777

Ja tam 2 króla lwa bardzo lubię, za to 2 i 3 małej syrenki nie, uważam że zwiastun Mała syrenka 2 Powrót do morza jest dużo lepszy od filmu.

kendo777

Ja osobiście bardzo lubię dwójkę Króla Lwa, Małą syrenkę 2 też, ale Pocahontas 2 to porażka ;/

ocenił(a) film na 3
kendo777

dwójka Króla Lwa to przy tym filmie majstersztyk...

ocenił(a) film na 5
kendo777

Król Lew 2 miał chyba sensowną muzykę, dwie ładne piosenki pamiętam. Animacji nie pomnę, ale scenariusz raczej znośny. A tu wszystko leży; może dla dzieci ok -- moja była zachwycona, ale ja oglądałam z dziwnymi minami na twarzy. Ratuje to chyba sam pomysł drugiej połówki dla Kwazia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones