PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451434}
7,1 79 407
ocen
7,1 10 1 79407
5,2 6
ocen krytyków
Eagle Eye
powrót do forum filmu Eagle Eye

z kazda min coraz wieksza bzdura czym komp steruje to steruje ale na pewno nie suwnicami na zlomie czlowiekiem ktory wsiada do metra w tym wlasnie miejscy gdzie siedzi ktos z fonem a juz motyw z linia wysokiego napiecia to juz zalamka na maxa
zeby nie bylo niedomowien jestem fanatykiem sf i sensacji ale to moze jakby ztego zrobili jakas komedie to moze by bylo do przelkniecia ale w tej postaci to film dla lowcow sensacji i teorii spiskowych slepo wierzacych w takie teorie
ogladam dalej zeby zobaczyc czym mozna jeszcze zafascynowac ludzi ktorzy sa zachwyceni tym filmem
dodam tylko ze sam pomysl niezly ale troche trzeba bylo dopracowac urealnic a nie napedzac wyobraznie i emocje pewnej grupie ludzi podatnych na takie bzdury

ocenił(a) film na 6
tomek_66

Bzdury bzdurami , ale mnie wciągnął

tomek_66

dodam jeszcze ze nie oceniam tego filmu wiec fanatykom nie zepsuje noty

tomek_66

reklamy to wszyscy komentuja ;D

ocenił(a) film na 9
baranek_110

mi sie podoba swietny film, jakby byl bardziej realny to bylby poprostu nudny

ocenił(a) film na 7
tomek_66

a mnie to tempo już nuży, mam nadzieje że po drugich reklamach zwolni

tomek_66

omg, wiekszosc filmow to bzdura, wiec jaki sens ma wtajemniczanie sie w ich realistycznosc... ja ogladam filmy dla rozrywki, poki nie ma tragedii (tzn absolutny nierealizm) to faktycznie, ale tutaj nie bylo to jakos bardzo razace dla mnie przynajmniej. Wazne aby scenariusz byl dobry i sie dobrze ogladalo ;) no ale coz niektorzy za wysoko stawiaja poprzeczke szkoda tylko ze zamiast cieszyc sie filmem i wciagajac w niego interesuja sie takimi bzdurami

pwojtkowiak1

ok zgadza sie i tym bardziej teraz jak okazuje sie ze to film sf
wiec teraz wszystko nabiera sensu nie napisali ze sf wiec ocenilem do czasu jak sie okazuje ze glownym przywodca jest komputer
bez sensu dalem wpis
wycofuje sie z oceny zaczynam ten film odbierac w innych kaategoriach ale trzeba zmienic gatunek

tomek_66

ogolnie to bardzo mi sie podoba idea streowania ludzmi przez komputer -oczywiscie do czasu i w wymiarze sf-
moze zlikwidowalo by w ludziach zawisc pazernosc wrednosc itd w tym kierunku jakby system poszedl to byloby idealnie

ocenił(a) film na 1
pwojtkowiak1

No to ci zazdroszczę, ja po prostu nie mogłem patrzeć na te efekty i "mrożące krew w żyłach" sceny. Po prostu nie dało się, spaprano całkiem przyzwoity pomysł na film. Może coś by z tego wyszło gdy by nakręcił ten film Spielberg, no ale niestety.

PS. Niektóre sceny przypominały mi nie co to: http://www.youtube.com/watch?v=7yBnl_krN_U

bratfranciszek

nie no masz racje arcydzielo to nie bylo ale w sf nie wszyskie filmy sa dopracowane najwazniejszy jest pomysl a efekty i niezniszczalnosc glownych bohaterow bylu typowo fikcyjne ale jak podejdziesz z dystansem to nie ma tragedii

bratfranciszek

dokladnie trzeba podejsc z dystansem... jak z kazdym filmem... chyba w kazdym filmie jaki widizalem sa banalne i bzdurne sceny, zdazylem sie do tego juz przyzwyczaic i wiem czego sie spodziewac, wiec nie jestem juz superwymagajacy :) po prostu nie zwracam na to uwagi i staram sie wyciagac z filmu to co ciekawe i przeslanie o ktore chodzilo. Dla mnie "Eagle Eye" byl filmem ciekawym i zgadza sie science-fiction bo z realizmem duzo wspolnego to nie ma, to sa tylko filmy typu "co by bylo gdyby" i tak je trzeba odbierac nawet jesli sa jakies luki to wystarczy przymknac na to oko i sie zrelaksowac a nie spinac ze kiepski film ;)

ocenił(a) film na 1
pwojtkowiak1

Może za mało filmów z tego gatunku obejrzałem, ale też źle podszedłem do tego filmu. Po kilku opiniach(nie przeczytanych bezpośrednio na forum tego filmu, tylko przy okazji na innych) spodziewałem się czegoś ambitniejszego i może też stąd taka ocena, po prostu się zawiodłem.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones