PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 885
ocen
7,8 10 1 508885
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Ten film ma doskonałą fabułe i nie jest to kolejny film amerykański o jakiś głupotach!!! Znakomita gra Ashtona Kutchera , i sam motyw podróżowania w czasie....ludzie to naprawde daje znakomity końcowy efekt. Dla mnie ten film powinien dostać Oscara za scenariusz, a aktor grający główną role także!!! Jedynie co bym zmienił to ten koniec gdzie film nie skończył się happy endem :( a mogło być tak pięknie :) Polecam oglądać samemu żeby sie dobrze wczuć w klimat filmu.Jeśli lubisz filmy o podróżach w czasie ten film jest dla CIEBIE !!!

ocenił(a) film na 1
boskipablo

hmm..pare rzeczy ktore napisałes woła tu o pomste do Boga.."Znakomita gra Ashtona Kutchera "...to zostawie bez komentarza bo sam takich tekstem sie kompromitujesz..."Dla mnie ten film powinien dostać Oscara za scenariusz" skoro Oscara nie za scenariusz nie dostały chociazby takie perełki jak "Byc jak John Malkovich","Memento" to jakim cudem tak wtórne dzieło moznaby nagradzac?ale coz..Oscary to juz sprawa czysto marketingowa.."Jedynie co bym zmienił to ten koniec gdzie film nie skończył się happy endem"..czy film konczy sie znowu takim happy endem?hmm....

użytkownik usunięty
Kupa

film jest swietny chocia zrzeczywiscie w stylu "Memento". Ale i tak dawno nie widziałam równie dobrego filmu "

boskipablo

film nawet ciekawy ale... po bardzo ciekawym początku film staje się amerykański i naciągany, a co do końcówki to bym niezmieniał jest dobra (czekałem na heppy end) i miłe rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones