PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5362}

Egzorcysta II: Heretyk

Exorcist II: The Heretic
5,0 5 772
oceny
5,0 10 1 5772
2,6 10
ocen krytyków
Egzorcysta II: Heretyk
powrót do forum filmu Egzorcysta II: Heretyk

Bardzo kiepski

ocenił(a) film na 3

Film psychodeliczny momentami, należy oglądać go z przymrużeniem oka ;-) Nudny i niespójny,
bezsensowne sceny, skróty myślowe - tak jakby był robiony w pośpiechu i na siłę.
Niedopracowany.

ocenił(a) film na 2
PMrz

Warner Bros istotnie robiło go na odwal sie co spowodowało że aktorzy tego filmu nienawidzili, nawet sam reżyser chciał sie wycofać.
I nic dziwnego. Film w porównaniu z poprzednią częścią jest strasznie ugrzeczniony, odrealniony i głupi jak but.
Ja osobiście go lubie, choćby za ten psychodeliczny klimat, całkiem ciekawe i solidnie zrobione sceny i rewelacyjne zdjęcia z Afryki.
No i jeszcze piękny soundtrack autorstwa Ennio Morricone. Ten film miał potencjał na bycie przynajmniej niezłym,ale wszystko rozbiło się o fabułę. Szkoda

ocenił(a) film na 3
mim1312

Takie informacje są bardzo ważne. Od razu człowiek patrzy z innej perspektywy na to całe wydarzenie. Nie od dziś wiadomo, że filmy są kręcone po to, by twórcy mogli "troszkę" zarobić (oczywiście zwracam honor, bo nie zawsze się tak dzieje). O tym, że aktor może nienawidzić obrazu w którym bierze udział, to nie pomyślałam... Tak jak napisałam - film trzeba oglądać z pewnym dystansem i wówczas całość ma swój urok, mimo że w istocie fabuła pozostawia wiele do życzenia. Całe szczęście, że nie wszystkie filmy są kręcone na tym samym poziomie - nie bylibyśmy w stanie wskazać wówczas tych "perełek", nie byłoby emocji... Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
PMrz

Jak aktor nienawidzi swojej roboty, to wychodzi fuszera i nic poza tym.

mim1312

tO JEDEN Z MOICH ULUBONYCH FILMÓW!Nie trzeba widzieć ducha żeby się go bać!Wystarczy sama jego...obecność np. w naszych wyobrażeniach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones