PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5362}

Egzorcysta II: Heretyk

Exorcist II: The Heretic
5,0 5 772
oceny
5,0 10 1 5772
2,6 10
ocen krytyków
Egzorcysta II: Heretyk
powrót do forum filmu Egzorcysta II: Heretyk

Co za bzdura!

ocenił(a) film na 3

Jedynka to świetny horror, ale to już bzdura na maksa. Wspólne halucynacje, jacyś uzdrowiciele i zero momentów grozy.

ocenił(a) film na 4
Zakrza_filmweb

Najśmieszniejsze jest to że film nazywa się egzorcysta, a egzorcyzmów prawie tu nie ma :)

ocenił(a) film na 3
lokiloki1915

Też prawda.

użytkownik usunięty
lokiloki1915

To jedyny minus tej częśći . Jednak nei rozumiem zupełnie jak można napisać , ze zero elementów grozy .

ja też nie rozumiem, film pod tym względem ok, groza jest :)

Zakrza_filmweb

Nie dość, że nie ma tutaj momentów grozy to jeszcze film jest miejscami zabawny (w idiotyczny sposób). Ta niedopracowana scena, gdzie koleś spada ze skał, latające szarańcze itd. są absurdalne, a to, że ten film próbował zarobić na sukcesie świetnej "jedynki" zaważyło, że określam go mianem "nieporozumienia", stąd najniższa nota. Nie było nic nowego, cała produkcja to jeden wielki żart :)

ocenił(a) film na 1
LukeInside

Zgadzam się! O ile uwielbiam Egzorcystę (pierwszą część), to tą częścią bardzo się zawiodłem. Po prostu nie ma tu nic ciekawego, zupełnie nic, żadnego momentu grozy. Przysypiałem, ale wytrwałem do końca, no i żałuję. To pierwszy film, któremu daję ocenę 1, a szkoda.

użytkownik usunięty
Micek09

Bardzo mnie to dziwi. Ja również jestem fanem Egzorcysty i jak dla mnie druga i trzecia część są niewiele słabsze od pierwszej . Zupełnie nie rozumiem jak można napisać , że nie było elementów grozy .

użytkownik usunięty
Zakrza_filmweb

Na pewno oglądaliśmy ten sam film ? Zero elementów grozy ? Niewiele mniej niż w jedynce.

ocenił(a) film na 2
Zakrza_filmweb

Dokładnie tak, szkoda .

ocenił(a) film na 5
Zakrza_filmweb

Zgadzam się, nie wiem co autor filmu miał na myśli:) A dla tych, których niektóre sceny bawią, przypominam, że to film z 1977 roku:) Ograniczone możliwości techniczne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones