PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5362}

Egzorcysta II: Heretyk

Exorcist II: The Heretic
1 524
chce zobaczyć
2,6 10
ocen krytyków
Egzorcysta II: Heretyk
powrót do forum filmu Egzorcysta II: Heretyk

Egzorcysta 2

ocenił(a) film na 5

Pierwszą i drugą część dzieli przepaść. Egzorcysta 1 został stworzony na podstawie świetnej książki. Została ona przeniesiona na ekran nieco okrojona ale mimo to świetny klimat grozy został zachowany. To po prostu klasyk obok którego nie można przejść obojętnie. Natomiast kontynuacja....Miałem po prostu wrażenie, że ten film zrobiono na siłę i w dużej mierze wyłącznie dla kasy. Główna bohaterka była dla mnie po prostu irytująca. Na tym filmie nie przestraszyłoby się nawet pięcioletnie dziecko. Na próżno szukać tu mrocznego i przejmującego klimatu z części poprzedniej. Fabuła z całą pewnością mierna. Myślę, że kontynuację takiego arcydzieła jak Egzorcysta bardzo ciężko zrobić i producenci zwyczajnie nie podołali. Co mogę poradzić wielbicielom pierwszej części, którzy nie widzieli Heretyka? Ludzie, jeżeli Wam się nudzi to obejrzyjcie sobie z ciekawości ale nie wiem czy warto tracić czas na coś takiego bowiem jest to tylko przeciętna produkcja bez polotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones