PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5362}

Egzorcysta II: Heretyk

Exorcist II: The Heretic
1 524
chce zobaczyć
2,6 10
ocen krytyków
Egzorcysta II: Heretyk
powrót do forum filmu Egzorcysta II: Heretyk

Podobała mi się poprzednia część. Ostatnio dowiedziałam się o kontynuacji. Po co? Myślałam ,że tamten film był
wystarczająco dobrze zakończony i nie potrzebował kolejnej części, która widocznie została zrobiona dla większego
budżetu i widać ,że jest na siłę. Zastanawia mnie słaba ocena. Co o tym wszystkim sądzicie ? Obejrzeć?

użytkownik usunięty
KSajko989

Na pewno słabsza niż pierwszza część, jednak mi się bardzo podobała, polecam. Zupełnie nie rozumiem tej słabej oceny . A jest jeszcze trzecia część, jeszcze lepsza niż dwójka, oczywiście żadna nie dorównuje części pierwszej jednak obydwie są zajebiste.

A występuje w nich dalej główna bohaterka, która w pierwszej części została opętana?

użytkownik usunięty
KSajko989

W drugiej części tak w trzeciej nie .

ocenił(a) film na 3
KSajko989

2 to masakra,mam nadzieję że trójka będzie lepsza,zabieram się za oglądanie.

ocenił(a) film na 1
KSajko989

Nie polecam, ten film to jakieś nieporozumienie - dziurawa i niedorzeczna fabuła, beznadziejne efekty i lokacje, dziwny klimat a raczej brak klimatu (nic tu nie straszy , nic nie trzyma w napięciu , nic nie zaskakuje - no chyba, że narastający poziom absurdalności każdej kolejnej sceny), wszystko w tym filmie jest chaotyczne i bez sensu, zakończenie szczególnie. Mam zamiar jak najszybciej zapomnieć o tej pomyłce, i nie pamiętać, że tak rewelacyjny film jak Egzorcysta ma kontynuancie w formie Heretyka. Ale III i tak obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones