PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 883
oceny
6,5 10 1 53883
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

6.7 - Co to za brzydka ocena ? :( zaczyna nam się tutaj formować a coś czuje że będzie jeszcze niższa a mimo to prawie wszyscy fani są zgodni że był to bardzo dobry ( bez rewelacji) epilog dla serii. ładnie domykający całość. Także skąd ta ocena ? I dlaczego tak szybuje w dół ?? A no dla tego że masa osób która ma netflixa wciąga ten film bez zastanowienia i bez uprzedniego obejrzenia serialu co jest bez sensu gdyż El Camino nawet filmem bym nie nazwał tylko po prostu dwoma ostatnimi odcinkami serialu - dokręconymi po latach. Ackja trwa nie przerwanie nie ma żadnego time skipu także nie da się tego traktowac inaczej. Te osoby pewnie myślą że serial się zakończył a to jest jakas nowa przygoda z głównymi bohaterami . Ludzie Ci pewnie myślą też że w takim razie film ten zachęci ich do obejrzenia serialu. Ale jest to błędne założenie. Po prostu wniosek jest jeden. Nie widziałeś 5ciu sezonów Breaking Bad ? Nie tykaj El Camino - bo to nie ma żadnego sensu równie dobrze możesz sobie odaplić dwa dowolne finałowe odcinki jakiegoś znanego serialu i też niby dobrze się bawić mozna bo to w końcu finał zazwyczaj dużo się dzieje ale kto normalny tak robi ? ;)

ocenił(a) film na 5
mordarg

Obejrzałam 3 razy Breaking Bad oraz 2 razy Better Call Saul, uwielbiam te seriale. A mimo to, wbrew Twojej teorii, El Camino nie spodobał mi się zupełnie. Nie przez ogromne oczekiwania, ale dlatego, że ten film jest kompletnie bez sensu i bez logiki. Nie mogłam uwierzyć w to, co widzę... 6,7 to nadal za wysoka ocena.

ocenił(a) film na 6
mordarg

Ja wstawiłem 6 i uważam, że właśnie taka ocena jest odpowiednia. To miał być film i jest filmem, więc oceniajmy go w takiej skali. A to co sobie myślą fani, to inna sprawa. Lubiłem serial, lubię też Better Call Saul, ale ten film był dla mnie niepotrzebny. To co się stało z Jessie' m nie było jakieś zaskakujące dla widzów serialu.

ocenił(a) film na 8
Santjago

ok - to jest wasza opinia i macie do niej święte prawo. Ja uważam troszkę inaczej ale wlasnie o to w tym chodzi że każdy odbiera dane dzieło na swój sposób i to jest piękne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones