Odtwórz Zwiastun nr 1 1:46

Zobacz Elektra zwiastun

Film

2005 1 godz. 37 min.
5,6 21 682
oceny
5,6 10 1 21682
3 281
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"118708","linkUrl":"/film/Elektra-2005-118708","alt":"Elektra","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/87/08/118708/7334694.2.jpg"}
Przywrócona do życia Elektra staje się płatną zabójczynią. Zamiast jednak zabić ostatnie dwa cele, mężczyznę i jego córkę, zaczyna ich chronić.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Elektra
Zwiastun nr 1 1:46
Elektra
Making of nr 2 1:47
Elektra
Making of nr 1 1:29
Elektra - Zwiastun Nr 1 Elektra - Zwiastun Nr 1

Po wydarzeniach znanych z filmu "Daredevil", Elektra Natchios, płatna zabójczyni, cudem unika śmierci. Zakon Dłoni, grupa zabójców, która ją wyszkoliła przydziela jej zadanie. Celem jest Mark Miller i jego trzynastoletnia córka, Abby. Elektra jednak, zamiast wykonać zadanie, zaprzyjaźnia się z nimi i postanawia ich chronić przed swoimiPo wydarzeniach znanych z filmu "Daredevil", Elektra Natchios, płatna zabójczyni, cudem unika śmierci. Zakon Dłoni, grupa zabójców, która ją wyszkoliła przydziela jej zadanie. Celem jest Mark Miller i jego trzynastoletnia córka, Abby. Elektra jednak, zamiast wykonać zadanie, zaprzyjaźnia się z nimi i postanawia ich chronić przed swoimi byłymi pracodawcami. Jej przekonanie umacnia odkrycie faktu, iż dziadek Millera był przyjacielem jednego z jej poprzednich mentorów, Sticka . Razem muszą stawić czoła zabójcom Kirigia (do których należą Tengu i Typhoid).

boxoffice
$56 681 566 na świecie
$24 409 722 w USA
$32 271 844 poza USA
budżet
$43 000 000
na podstawie
studio
Regency Enterprises (przedstawia) / Elektra Productions / Epsilon Motion Pictures / Więcej...
tytuł oryg.
Elektra
inne tytuły
Film kręcono w Shannon Falls, Vancouver (Kanada) oraz w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Goran Visnijc wziął udział w zdjęciach do "Elektry" w trakcie wiosennej przerwy w realizacji "Ostrego Dyżuru", serialu TV, w którym gra jedną z głównych ról.
Mark Miller, postać z "Elektry", to nawiązanie do Marka Millara, jednego z czołowych rysowników komiksowych serii "Daredevil" i "Elektra".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • wyginam śmiało ciało

  armarange ocenił(a) film na 4

  Pani Garner niewątpliwie jest wartością na plus w tym filmie i bynajmniej nie ze względu na aktorstwo, które jest przeciętnie niezłe... Film pasujący idealnie do wieczornego seansu w stacji telewizyjnej typu Puls czy inne TV 4 tudzież Tele 5. Kategoria B i nic w tym złego bo takie kino też ma swoich ... więcej

 • Ciekawy, sprawnie zrobiony ale tylko "niezły"

  Gregory_deVar ocenił(a) film na 6

  Na pewno nie jest to zły film i można poświęcić na niego czas. Pobrzmiewa w nim filmowe dziedzictwo Mortal Kombat. Natomiast zabrakło w nim pewnego artyzmu filmowego, który umożliwiłby mu awans na ocenę '7' może '8'. W tym filmie jest dużo interesujących i ciekawych ... więcej

 • Beznadziejny

  napioooor ocenił(a) film na 4

  Najnudniejszy film Marvela, jaki kiedykolwiek widziałem. Jennifer Garner już w Daredevilu była bez polotu i w ogóle nie dopasowana do ogrywanej roli. Zrobienie z niej głównej bohaterki było wielkim błędem.

 • Fajny jest ten film ? mam zamiar go wypożyczyć i właśnie chce opini :D.

 • Obejrzałbym 2 część

  AsigPL ocenił(a) film na 8

  Film mi się bardzo spodobał, a Soundtracki są po prostu Boskie, od 2 dni po obejrzeniu ich słucham <3 Co prawda przez część filmu wiało sandałem, ale ostatecznie jest to b.dobry film i obejrzałem z chęcią 2 część ;)

  3