PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643707}
5,4 7 539
ocen
5,4 10 1 7539
Empire State: Ryzykowna gra
powrót do forum filmu Empire State: Ryzykowna gra

......

użytkownik usunięty

ten film jest tak głupi i nieciekawy że brak mi słów , średnia ok.5 to zbyt wiele dla tego szajsu

ocenił(a) film na 2

Też się dziwie tak wysokiej ocenie tego tytułu... Film beznadziejny, bohaterowie to stereotypowi amerykańscy idioci zwłaszcze tych dwóch głównych - jeden cwaniak z niewyparzoną gębą i bez mózgu a drugi matoł bez mózgu. Skoro to na faktach to moje zdanie o obywatelach USA pogarsza się jeszcze bardziej...

użytkownik usunięty
emas1

Dokładnie te same odczucia miałem , dodatkowo jeśli w tym filmie są jakieś fakty to zaczynam bać się ludzi :) pozdrawiam

emas1

Naiwny ten film i ta historia jak ja pier...ale czemu się dziwić skoro Amerykanie jak jadą na miejsce ulatniającego się gazu to w ciemnościach używają zapalniczek...

ocenił(a) film na 4

Popieram w zupełności, po prostu jakaś porażka. całe szczęście oglądałem film podczas treningu na siłowni:)

W Ameryce to się wypiiiiiierdlisz na skórce od banana i Ci będą płacić odszkodowanie do końca życia więc nad czym tu myśleć hahahaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones