PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643707}
5,4 7 537
ocen
5,4 10 1 7537
Empire State: Ryzykowna gra
powrót do forum filmu Empire State: Ryzykowna gra

Film na faktach.

ocenił(a) film na 6

Ale widać, że musieli dodać coś od siebie. Pieniądze są niby w posągu a na normalnych, starych nagraniach ( nie wiem czy autentyczne ) pod koniec mówili, że nie odnaleziono tej gotówki. Nie winie ich za to w sumie pasowało to nawet do całości. Gdyby nie był na faktach dałbym 5. Przyjemnie się oglądało tylko szkoda mi było psa jak myślałem, że został zastrzelony lecz tylko zemdlał :D. Nie wiem czy tylko ja miałem takie odczucie, że czasami Chris przypominał mi świętej pamięci Paula Walkera w niektórych ujęciach.

ocenił(a) film na 7
Wroganin

"czy tylko ja miałem takie odczucie, że czasami Chris przypominał mi świętej pamięci Paula Walkera"
Nie tylko ty ;) Hemsworthowi do poziomu Walkera jeszcze daleko, ale gra w podobny sposób: wyważony, spokojny, opanowany, nawet w dynamicznych scenach. Pomijam fakt, że wizualnie są bardzo podobni, mimo iż Paul był drobniej zbudowany, Liam wygląda jak jego młodszy brat.
Może w taki pokrętny sposób 'szybki & wściekły' pozostanie jeszcze z nami przez chwilę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones