PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644064}

Ewolucja planety małp

Dawn of the Planet of the Apes
7,0 89 882
oceny
7,0 10 1 89882
7,0 28
ocen krytyków
Ewolucja planety małp
powrót do forum filmu Ewolucja planety małp
ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Świetne efekty specjalne i gra aktorska, ale scenariusz oklepany niczym facjata Najmana. Oglądając film z łatwością przewidywałem co zaraz się stanie, ot taki "Król Lew" w wersji z małpami. Mimo wszystko dałem mocne 7.

ocenił(a) film na 8
klaki26

Jak historia ma nie być oklepana, jak jest znana już od ponad 40 lat. Tutaj wprowadzili tylko trochę zmian i poprawek, ale ogólnie filmy z 2011 i 2014 bazują na "podboju planety małp" i "bitwie o planetę małp" z lat 1972 i 1973.

ocenił(a) film na 4
Pseudoautochton

Zgadzam się z Wami. Tak jak pierwsza część miała coś w sobie tak druga mocno mnie rozczarowała. Dało się obejrzeć ale nic ponadto. I mimo, że początek był obiecujący to im dalej tym gorzej.

ocenił(a) film na 4
Pseudoautochton

Dla mnie problem z tego typu filmami jest taki, że praktycznie opowiadają w kółko tą samą historię. Tu już nie pomagają świetne efekty specjalne, ani nawet przyzwoita gra aktorska. Wszystko jest niby ok. i jednocześnie wszystko na nic. Tak, że niestety zgadzam się z tym, że film to strata czasu. Jeśli ktoś przedkłada ładne widoki ponad opowiadaną historię pewnie dobrze się zabawi.

Pseudoautochton

zgadzam się, dłużyzny męczyły już od połowy filmu. efekty super dlatego aż 4/10

ocenił(a) film na 3
h4r

ja dałem 3 gwiazdki tylko za efekty reszta filmu jest na poziomie filmidła klasy nawet ni wiem jakiej. Bzdurne moment typu małpa na koniu i 2 karabinami, gary oldman wysadza w ataku samobójczym wieżę która w sumie nie spada i istna kalka fabuły z króla lwa.

urbix

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

h4r

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pseudoautochton

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones