PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502804}
4,7 3 490
ocen
4,7 10 1 3490
Extraterrestrial
powrót do forum filmu Extraterrestrial

Wypowiedzi co niektórych sugerowały, że będę miał do czynienia z kinem klasy B, o jakże miło się zaskoczyłem. Dziwi też tak niska ocena i tyle negatywnych opinii. Na minus dam zbyt mocny wątek miłosny, szczególnie na końcu filmu, no bez przesady, ale z dziurami w brzuchu i jeszcze wkłada jej pierścionek na palec, a poza tym to wkvrwiający wygląd ma ta główna aktorka, jak i charakter, mogliby inną dać. No i gra aktorów, tych młodych, niezbyt porywająca... A na plus, no to w sumie efekty, muzyka, te dźwięki klimatyczne, ufoludki też niczego sobie, ale jedno bym zmienił, zakończenie było dosyć słabe, jak szli przez ten las, to już myślałem, że zrobią tak jak to sobie wymyśliłem, ale wyszło inaczej, mam o wiele lepsze zakończenie: szczęśliwi, że już wrócili na Ziemię idą razem ciesząc się odzyskaną wolnością, wychodzą na skraj lasu i... okazuje się, że zostali odstawieni na inną planetę, widzą w oddali jakieś coś, krajobraz, czy coś jeszcze innego co im uświadamia, że nie są na Ziemi... i koniec - ależ to by było zakończenie. Ale z drugiej strony dobrze, że zginęli, bo w razie drugiej części, ta brzydka, biadoląca myszka zagrałaby w kolejnej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones