PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877306}

Fabelmanowie

The Fabelmans
7,4 22 698
ocen
7,4 10 1 22698
7,9 47
ocen krytyków
Fabelmanowie
powrót do forum filmu Fabelmanowie

Niech się nie kończy, bo każdy jego moment tchnie miłością, pięknem, autentycznością. Każdy kadr, każde spojrzenie, każdy bez wyjątku aktor nawet w najmniejszej rólce jest na swoim miejscu. Zakochałam się w tym filmie sercem stworzonym. Magia.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Jeśli kochasz nomen onen klisze widziane już po raz enty oraz wielbisz tak artystyczne słówka i uniesione zdanka miedzy wczesne liceum a późne gimnazjum to faktycznie - ocena zasłużona. ;)

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Tak, piękny film, do wielokrotnego oglądania, nie chciało się wychodzić z kina.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Dobrze,że się skończył.Był sztuczny,płaski,a jedyna miłość w nim to uczucie Stevena do samego siebie.Poziom niektórych fragmentów obrazu pasował raczej do filmów klasy nie A,nie B,nie C ,może L !
Ten cały fragment szkolny to była katastrofa filmowa. Poziom młodzieżówek dla gimnazjalistów trumpowych.To niewidzenie,że kolega tatusia jest z nimi wszędzie i dopiero obserwacja filmików biwakowych powoduje opadnięcie łusek.Nikt inny tego nie zauważa .Łopatologia stosowana.
Michelle i Paul choć są znakomitymi aktorami nie dali rady utrzymać tego filmidła na powierzchni.
Steven uwierzył w słowa wujka Borysa,że będzie artystą.Wujek był hochsztaplerem,może po nim wnuczek siostry odziedziczył tą manię wielkości ?
To w sumie mało istotne.
Najgorsze jest to,że kit o swoim artyzmie wcisnął milionom widzów .
To nie geniusz kina tylko zwyczajny,sprawny,otwarty na nowości rzemieślnik filmowania.Doceniam jego rzemiosło i wyczucie co się dobrze sprzeda.
W czuciu trendów można powiedzieć,że był genialny
ALE
Formanowi,Parkerowi,Inarritu,Lynchowi,Nicholsowi i innym nie jest godzien butów czyścić ...
Przepraszam .Nie chcę ranić Twoich uczuć,ale muszę dać świadectwo swojej niewiary w "geniusz" Spielberga i zniesmaczenia Fabelmanami :)
pozdro :)

ocenił(a) film na 9
clarencefilmweb

Nie uważam Spielberga za geniusza, ale ten film mnie kupił emocjonalnie. Widzę w Twojej wypowiedzi spory zawód. Też tak mam, gdy jakiś film mocno odbiega od moich oczekiwań albo czymś mnie wnerwi. Ale w tym wypadku, to nie ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones