PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Łot's de fak???

użytkownik usunięty

nie rozumiem dlaczego tak słabe recenzje ma ten film? ...stado baranów piszących źle o tym filmie,
przyzwyczajonych do kina w stylu "Dlaczego nie" lub "Dziennik Brydź-id Dżonsz" :)) żeczywiście może
być zawiedziona. Proponuję nie oglądać tego filmu. Lepiej od razu z masturbować się do worka po
kapuście kiszonej i wylać zawartość na bilet :))

Film jest oryginalny, świetna muza, nawet te pastisze disco mogą się podobać. o ile są odpowiednio
zrozumiane - po prostu zajebiście fajne kino. polecam. Gamonie od transformersów, iron-menów czy
innych pierścieni... w dwuszeregu zbiórka i do xBoxów marsz!!!

ocenił(a) film na 4

"Lepiej od razu z masturbować się do worka po
kapuście kiszonej i wylać zawartość na bilet :))"

Co trzeba mieć w głowie,żeby napisać coś takiego : Dhahah

Filmu nie widziałem,ale oceny Polskich filmów na tym portalu to żenada i kompromitacja,nie warto się nimi kierować.[niektórzy nie mają za grosz wstydu w ocenianiu]

użytkownik usunięty
michnik6666

trochę mnie poniosło... taka fantazja, na ogół jestem normalny... chyba :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

zgadzam się niebanalny film, ba, bez problemu można się odnaleźć w dylematach głównej bohaterki... przynajmniej ja odnalazłam tam cząstkę siebie. pokolenie które nie czuje sensu swojego życiu... mówią o nas stracone pokolenie, lat 80.
muzyka po prostu wbija w fotel, majstersztyk.

ocenił(a) film na 8

oooo, zgadzam się z Tobą zupełnie! piąteczka! :)

ocenił(a) film na 7

problem w tym, że widzowie zostali wprowadzenie w błąd reklamą. Oczekiwali typowego kom-romu. Stąd fala hejtu.

film nietypowy i za to mi się podoba ;)

użytkownik usunięty
Moneyka

mnie się tam podoba

jeśli podoba Ci się to dlaczego oceniłeś na 1?

użytkownik usunięty
Moneyka

a nie wiem

acha.... no to gratuluję takiego wyboru ;) ...

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 1

Nie wiem jak wam ale mi też się podoba film. Oryginalny i w ogóle.

użytkownik usunięty
jeszzzzz

arcydzieło, cudowny, fantastyczny, niesamowity, bajeczny.

ocenił(a) film na 7

No wlasnie, Jezeli film bajeczny to czemu nadal 4.8 na 10. Cudem sie zdecydowalem na obejrzenie i jakie piekne rozaczrowanie. Teraz tylko Hevy Mental. CZlowiek sie opiera na ocenie z ludzi podobno 90% to barany, tylko z drugiej strony wszyscy ludzi mysla ze naleza do tych 10%.

użytkownik usunięty
kksz

ano tak to jest czasem

Moneyka

hymn ... nietypowy ? Chyba nie masz na myśli fabuły ! - bo jest ona ściągnięta z amerykańskiej komedi "ilu miałaś facetów" :D Jeśli masz namyśli co innego to ok :)

Naprawdę bardzo ekspresyjna wypowiedź. Autora cechuje otwartość na poglądy innych osób. Ogólny wizerunek psują jedynie błędy ortograficzne.

ocenił(a) film na 2

Jeśli chodzi o pl filmy to lepiej do kina nie chadzać, szkoda kasy, zawsze można gdzieś w necie obczaić, zapewne niedługo ten będzie w tv, bo takie gówna szybko dają. Ja na szczęście zaoszczędziłam na bilet, spodziewałam się porażki, więc obejrzałam na laptopie na joogle :P

ocenił(a) film na 10

Bo ludzie chcieli komedii a nie czegoś innego.. Niektorym zaskoczenia zle robia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones