PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Zastanawiam się tylko jak by ludzie na niego zareagowali gdyby nie był polski. Bo ta nagonka
zaczyna mnie powoli irytować. Bądz co bądz, sama często mówie, ze nie było się czego spodziewać
bo to polski film. Od razu mówie, ze filmu jeszcze nie obejrzałam, ale wypowiadam się na temat
zwiastunu. Ludzie, tak szczerze, co własciwie wam się nie podoba aż tak strasznie?! Film wiadomo,
wibitnym dzielem nie będzie, ale jako luźny film ujdzie koło dupy i juz nie przesadzajmy, ze jest taki
opropny tfutfu.
Film miałby przynajmniej 6 z kawałkiem, gdyby nie duza ilosc osob ktore dają mu jedynkę bo to
polski film...

ocenił(a) film na 2
poziomka4

Bieżąca ocena tego "dzieła" jest i tak dosyć wysoka.
Gdyby nie dziewczynki w wieku 11-16 które dają mu 10 to byłby drugi "Gulczas" pod względem oceny.

ocenił(a) film na 6
sztosik

nie twierdze ze to dzieło ale bez przesady. Nie rózni się niczym od amerykanskich komedyjek, ale nie zasługuje na mieszanie z błotem.

poziomka4

Hmmm identyczną treść ma amerykańska komedia
http://www.filmweb.pl/film/Ilu+mia%C5%82a%C5%9B+facet%C3%B3w%3F-2011-513964

Ocena: 6.3
:)

ocenił(a) film na 6
elima

o tym własnie mowie, dzięki :)

ocenił(a) film na 10
poziomka4

Ludzie ktorzy mieszaja go z blotem dostali nagle cos czego sie nie spodziewali.dostali melancholijny film, klimatyczny bez happy endu w i h pojeciu. Stad ich frustracja. Ale napewno duzo osob ktore na poczatku sie wkurzylo wynioslo z niego wiecej niz ze sztampowej komedii romantycznej. A ocena pewnie bedzie powoli rosnac. Najbardziej wkurzyli sie walentynkowicze. A film o ktorym mowicie ma chyba happy end klasyczny..

jadzia_13

To trzeba było ustalić premierę na 1 listopada, może ocena byłaby wyższa. ;)

poziomka4

W końcu jakaś mądra wypowiedź, pod którą mogę się podpisać. Film nie został przeze mnie obejrzany, dlatego że to totalnie nie są to moje klimaty. Uważam jednak, że ocena jest pewnie mocno przesadzona, dlatego że "produkcja-polska" działa na niektórych jak płachta na byka i bez zbędnych zastanowień decydują się jechać po filmie równo. Co innego, chujowe( bo tylko tak można je nazwać w większości)"produkcje-usa", wtedy ocena automatycznie idzie w górę, bo przecież "amerykany umiom lepiej", a to że są jeszcze poziom niżej od polskiej kinematografii ( o ile jeszcze jest taka możliwość hehe ), to już mało ważne.

ocenił(a) film na 6
JulaBalula

Ja też nie należe do fanów komedii romantycznych ale jak zobaczyłam ocene i ten filmik pseudodziennikarza (http ://kultura.gazeta.pl/kultura/10,127932,15449872,To_Jest_Kino___Facet__nie_potrze bny_od_zaraz___Zbiorowa.html) to sie troszkę zirytowałam. Bo gorsze od słabych polskich filmów są już tylko pseudointeligentni ludzie którzy mieszają z gównem wszystko, bo to wygląda tak inteligentnie.

poziomka4

Jak można oceniać film po trailerze? :)))))))
I ok, niech nie będzie wybitnym dziełem! Niech będzie taki sobie, i niech zbiera oceny trochę wyższe niż do tej pory- ale w przypadku tego filmu jest to niemożliwe , naprawdę. Skąd wiesz, że ludzie dają ocenę 1 tylko dlatego że to polski film? Ja już sama nie wiem czy to prowokacja. Polecam film obejrzeć i ocenić zgodnie z własnym sumieniem.

ocenił(a) film na 6
matryna

nie oceniam filmu po trailerze tylko trailer, który jakby nie było o filmie świadczy, a że widziałam miliony takich trailerów wiem czego sie spodziewac.
Film obejrzałam i nie ma niespodzianki, żadne wybitne dzieło ale nie zasługuje na ten lincz. I owszem wiem, ze tak ludzie dają, bo słyszałam nawet w kinie takie teksty, albo na forum tutaj. Ludzie przychodzą do kina z miną "boże na co ja ide, jestem taka gwiazdą, ze nie powinienem oglądać tej polskiej chołoty" .
Oceniam na 6. nie jest zły, luźny, niewymagający dramacik.

poziomka4

Jak dla mnie zwiastun i w nim muzyka, świetne i pierwszy raz od dawna mam ochotę zobaczyć polską komedią romantyczną.

poziomka4

Według Ciebie nie zasługuje na licz, a według innych tak. Dla mnie film bardzo słaby, ale absolutnie nie dlatego, że polski. Tylko na jednym polskim się podobnie umęczyłam i był to Francuski Numer.

ocenił(a) film na 6
matryna

i z taką krytyką mogę się zgodzić :)

ocenił(a) film na 1
poziomka4

a w ogole po co sie wypowiadasz jak go nie obejrzalas ... jesli chcesz porozmawiac to wpierw go ogladnij :P Pozdrawiam , masz racje co do filmow amerykanskich ale co poradze, ze tamte maja jakis watek ,a ten zaden :P

ocenił(a) film na 6
annabor

napisałam wyżej ze obejrzałam i bez zaskoczenia żyje i mam sie dobrze, a film nie jest jakąś wielką katastrofą.

ocenił(a) film na 1
poziomka4

a to przepraszam, nie doczytałam reszty :)

annabor

'wątek' jak to piszesz ma, ale zerżnięty z "Ilu facetów miałaś" - dlatego moim zdaniem jest to chała!

herma90

Coś czuje,że jest inaczej niż byś nie chciała he he :)

RAC_79

nie tu odpisałeś :P

herma90

O...fakt,dobra :D Możemy zostać tutaj.

RAC_79

nie, nie spamujmy tematu :p napisałeś, że bym chciała, a ja mówie, że nie :P

herma90

Mógłbym Cię zaprosić,ale jeszcze może mnie kara spotkać he he ;p

RAC_79

co masz na myśli?

herma90

Żartuje sobie :P Jak tam flirt z Gutim?

RAC_79

kto tu mówi o flircie, chyba tylko Ty :p

herma90

Teraz to czuję się podrywany he he ;p

RAC_79

z krzesła mam nadzieję ;)

herma90

Nic bardziej mylnego he he ; ]

RAC_79

;)

herma90

A tak w ogóle jak samopouczice?

RAC_79

dobrze, dzięki. Wreszcie się u mnie pogoda nieco poprawiła :)

herma90

To odwrotnie niż u mnie...deszcz,wiatr..

RAC_79

a skąd mieszkasz:p?
współczuje, majówka w tym roku nie była nam przyjazną..

herma90

A nie powiem,bo tajemnica he he ;]

Dwa poprzednie dni były słoneczne,to też można było się opalić,ale dzisiaj to przesadzili...

RAC_79

a u mnie tragedia od 4 dni
ok, tajemnica :)

herma90

Jestem cały tajemniczy ;]

RAC_79

aż cały :P?

herma90

Aż,aż,aż :] Zaleta.

RAC_79

zależy jeszcze czy zaleta :P często wada

herma90

Wydaje mi się,że to jest zaleta w moim przypadku,ale no...nie mnie to oceniać;]

RAC_79

właśnie :P no gorzej jest gdy ta niepozorna tajemniczość wkracza w skrytość, niedostępność

herma90

Nie,nie jestem zawsze dostępny haha ;]

RAC_79

oby nie za często ;D

herma90

Tylko na wybranych ;]

RAC_79

chyba dla :P to git

herma90

Owszem,miałem na myśli co innego,a napisałem co innego...

RAC_79

tak to jest, jak się w chmurach nosi.. :p

herma90

Jestem niepoprawnym romantykiem,tak mi się wydaje.

RAC_79

i gdzie byś zabrał dziewczynę na 1 randkę

herma90

Chyba postarałbym się o jak najbardziej naturalne miejsce z możliwych.Tam gdzie cisza byłaby muzyką,bez widowni..W sumie takie miejsce to istnieje jedynie w mojej głowie lub w jakiejś małej miejscowości,w której to płynie sobie spokojnie rzeka...Nie szukałbym oryginalnego sposobu,bo zahaczałoby to o kicz.To byłaby bardziej wędrówka z zabarwieniem flirtu niż typowa randka. Mniej więcej tak to widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones