PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 185
ocen
6,1 10 1 60185
4,7 10
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Zazwyczaj nie pisze, zadnych tematow ale dla tego filmu zrobie wyjatek.

Pragne ostrzec wszystkich ktorzy rozwazaja ogladanie tego filmu zeby tego nie robili :D

Ja niestety popelnilem ten blad i czuje sie z tym bardzo zle.
Ten film to KPINA. Do tego dochodzi ocena filmwebu na poziomie 6,6 i nota DOBRY??

Nie no ludzie, az tak nisko upadliscie??

Jeszcze, zeby z tego filmu zrobili jakas komedie, ale ta smiertelnie powazna gra aktorska i niektore momenty sa po prostu straszne.

Alba upadla az tak nisko ?:-)

ocenił(a) film na 7
Nazwa_niepoprawna

Jeżeli już to ten film chyba w najmnieszym stopniu zrobi z nich idiotów w dzisiejszych realiach

Matt142

Hehe, można podejść filozoficznie do tego tematu. Jest więcej pozycji "odmóżdżających" - kwestia kategoryzacji.
Ja nie widzę przeciwskazań, by oglądać kino rozrywkowe - sam lubię - ale na tle wielu podobnych produkcji ten film wypada blado. Nawet w porównaniu z częścią pierwszą, która już była dosyć infantylna, acz dało się ją oglądać.

ocenił(a) film na 4
Nazwa_niepoprawna

Haha, ale prowokatorów :D Dobra to ja z góry podkresle że wyrażam wyłacznie swoja opinie i nie oceniam nikogo negatywnie kto mysli o tym filmie inaczej! Dla mnie osobiscie może nie była to strata czasu, bo ten czas był przeznaczony na obejrzenie tego filmu trudno z góry założyc czy cos nam sie bedzie podobac czy nie, bo życie mnie nauczyło żeby już żadnym komentarzom nie ufac. Wracajac do filmu: Strasznie aleee to strasznie naiwny i prosty, pod koniec miałem jeszcze wieksza ochote niż ogladajac strusia pedziwiatra żeby ta Ziemie razem z tymi bohaterami zrówanało w drony pył, bohaterka umiera, aleee nie (przepraszam za SPOILER) prosze państwa cóż za szok wskrzeszenie godne członka radiu w WoWie. Ja rozumiem ok nie mogła umrzec, ale albo przesadzili z dramatrugią tego, albo prostota, trudno powiedziec co to w ogóle było suma sumarum scena bardzo marna ja cała końcówka filmu. W pierwszej czesci nie dało sie tak tego odczuc. Żeby nie było spodobała mi sie w tym wszystkim scena 4 w 1 vs Lord Vader na desce :D naprawde mi sie podobała, byc może dlatego że tak krótko trwała! Gra aktorów za bardzo poważna jak na tego typu ekranizacje, ale ktoś wyżej już cos pisał negatywnego na ten temat wiec nie bede sie powtarzał. Jednak jeśli chcecie obejrzec cos lekkiego na sen, badź przy obiedzie popijajac kompot to polecam, tak jak łatwo to sie oglada tak łatwo krytykuje!

ocenił(a) film na 8
michalk86

Jak dla mnie film bardzo dobry, nie wiem o co wam chodzi idzcie oglądać kreskówki. POZDRAWIAM :)

ocenił(a) film na 2
Gran_2

Faktycznie niektóre kreskówki są znacznie lepsze od tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
chemas

jak tak sądzisz no to widzę, że masz duży problem :)

ocenił(a) film na 2
Gran_2

No wiesz , stary dobry Reksio albo Bolek i Lolek mieli znacznie ambitniejszą fabułę. To właśnie miałem na myśli. A już nie wspomnę o innych kreskówkach. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
chemas

No to tutaj się z tobą zgodze. A tak w ogóle to o gustach sie nie dyskutuje :)

ocenił(a) film na 2
Gran_2

A to się zgadza i temat zakończony :) Pozdro

ocenił(a) film na 8
chemas

Piona :)

ocenił(a) film na 2
Gran_2

Ha !, kulturalni ludzie zawsze się dogadają :)

ocenił(a) film na 8
chemas

No i tak powinno być, wtedy świat byłby lepszy :D

ocenił(a) film na 7
michalk86

Film był w miarę dobry nie wiem skąd taka wrogość wobec niego.

ocenił(a) film na 7
michalk86

człowieku nie pisz tektów typu nie oglądajcie tego to troszeczkę nie w porządku

michalk86

Podchodziłem do tego filmu 5 lat...
...DNO!!!!
To już Wiedźmin był mega cudowny

michalk86

to ty nisko upadłeś, że takie głupoty deklu piszesz xd
dobra, tobie się nie spodobał, ale może innym tak, myślisz że tylko twoja opinia się liczy ?? -,- -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones