PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 861
ocen
6,5 10 1 111861
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Jak to może być na pierwszym miejscu w oczekiwanych skoro reżyserem dalej jest Yates? Przecież pierwsza część to było totalne dno, dodatkowo zniszczył też HP a dalej trzyma się posady... jakiś dramat.

ocenił(a) film na 6
ZGR

Nie przesadzałbym z tym że pierwsza część to było dno, wszak nie jest to film najwyższych lotów, ale ogólnikowo rozszerzył uniwersum Harry'ego Pottera, np. wiemy o innych szkołach Magii, Obscurusach itd. Po drugie za scenariusz całej serii odpowiada też Rowling, to ona napisała scenariusz do poprzedniego filmu, do drugiej części tak samo, teraz zaczęła do trzeciej części i jeszcze napisze do 4 i 5 więc nic dziwnego że ludzie czekają...

Co do zniszczenia Pottera się zgodzę, Yates jest niestety rzemieślniczym reżyserem, co udowodnił i w fantastycznych zwierzętach, co nie znaczy że druga część nie może się udać a może właśnie się udać co właśnie potwierdza drugi zwiastun... Ale wiadomo zwiastuny wiosny nie czynią, zatem trzeba jeszcze poczekać do listopada

ocenił(a) film na 6
ZgredekGroot

Nie oglądałem i raczej nie jest to mój priorytet ale wnioskując z opinii osób które oglądały miałem rację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones