PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 870
ocen
7,0 10 1 216870
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 7

Przyznam, że sceptycznie podchodziłam do tego filmu. Po seansie mogę jednak stwierdzić, że jest całkiem przyjemny i ciekawy. Postać Newta bardzo przypadła mi do gustu. Również Jacob był świetny. Nie mogłam przeboleć wymazania mu pamięci :/ Goldstein okazała się jedyną postacią, za która nie przepadałam. I to bardzo! Okropnie irytująca. Koniecznie chciała się przypodobać szefostwu kradnąc walizkę Newta. Potem nagle wielce zdziwiona, że chcą ich zabić a przecież znała nastawienie prezydent i reszty do magicznych stworzeń. Oczywiście sceneria to zupełnie nie to samo co klimat w HP. Amerykańska wersja zupełnie do mnie nie przemawia. Collin jakoś mi nie leżał, wyszło trochę sztucznie. Jestem ciekawa za to co pokaże Johnny Depp. Wizja jego i Juda Law'a machajacych różdżkami brzmi interesujaco. Byle było więcej zaklęć, bo tego mi brakowało w tym filmie. Rozumiem, że istnieją niewerbalne, ale mimo wszystko zaklęcia też tworzą specyficzny klimat. Gra aktorska akurat przypadła mi do gustu, kostiumy, magiczne stworzenia też na poziomie. Jestem bardzo ciekawa kolejnych części. Temu filmowi śmiało mogę dać 7/10 tak jak serii HP, bo mimo wszystko broni się wieloma elementami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones