PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Jestem wielkim fanem serii książek Felix, Net i Nika. Jestem pełen obaw, co wyjdzie z tego
filmu. Aktorzy... Nika jest piękna, trochę loków dodać i niemal idealna, co do Felixa i Neta -
nie tak ich sobie wyobrażałem, ale jeśli to ich wybrali - to muszą być świetnymi aktorami, no
i swą grą nadrobią wygląd. Dalej - film nie może trwać wieki, więc mnóstwo scen zostanie
pominiętych, a dużo będzie zmienionych, zupełnie jak w serii filmów HP. Na pewno (R.
Kosik zdradził) nie będzie instytutu, nie będzie Stefana. O efekty specjalne się nie martwię,
gorzej z dostosowaniem filmu do widzów. Jeśli będzie to film familijny na maxa to będzie
tragedia. Najlepiej byłoby, gdyby film był 12+.

syriusz97

Ja. "Imprezę u Aurelii można wywalić, brak Stefana też przeżyję, ale najfajniejsze sceny z całego filmu… NIE!:
- 2060
- pustynia
- za komuny
- śmierć matki Niki"

Pan Kosik: "@Mariusz [ja]: Mam dla Ciebie złe wieści…".
No to będzie do... no kiepski pewnie będzie.

ocenił(a) film na 5
syriusz97

A to Ty byłeś ;) Może pan Rafał specjalnie nas wkręca? Bo my byśmy chcieli wiedzieć wszystko, a ponad rok do premiery filmu! Ja i tak mam nadzieje, że zrobią to porządnie i będzie to konkretny film.

ocenił(a) film na 10
justilla

Ja mam nadzieje ze nas wkreca.... bo jesli nie no to bedzie tylko Londyn, Milo, wnetrze Bezkształta ( o ile wogule ) i zakonczenie ;((

gosiaczek_94

To będzie tragedia. ,,Film rozmachem odpowiadający ,,Harremu Potterowi"" :D

Nika piękna, Felix nawet, nawet... Net... Net to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 5
kacperpiotrkow2

Też mi Net najmniej pasuje. Ale Nika i Felix szalenie mi się podobają. Choć jak zobaczyłam kto gra Piotra Polona to jako ta która oglądała Majkę, mam masakryczny ubaw :)

kacperpiotrkow2

Zgadzam się , Nat w ogóle jest nie podobny i pewnie będą na siłę wciaskać mu charkter neta...
Aktorka grająca Nikę jest fajna, ale powinni jej kręcone włosy zrobić, a w ogóle sobie nie wyobrażam w następnych
częściach Jeje chodzącej z Netem (tym aktorem)
Najbardziej podoba mi się Felix
Bardzo dobrze go wybrali... (ale widać jego czarne brwi, bo on nosi perukę tak naprawdę jest szatynem ten aktor)

peper777

Na siłę charakter neta? Podobno, choć nie chcę mi się wierzyć, aktor grający Neta zachowuje się całkiem po netowsku i dlatego go wybrali, na fnin.eu jakaś relacja była.

ocenił(a) film na 5
syriusz97

Też jesem pełna obaw. Jako wielka fanka, nie wyobrażam sobie w filmie braku paru istotnych scen. Na genialność tej książki składają się wszystkie elementy i jeśli któregoś zabraknie film może być niewypalem.
Co do aktorów to faktycznie raczej nie bardzo mi pasują, ale trzeba na film poczekać.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones