PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Odtwórcy bohaterów ksiązki grają bez zadnych emocji i wszelkie ich dialogii są jakby "wymuszone". Nie mozna zapomnieć, że bohaterowie z ksiązki to jeszcze dzieci w wieku 13 lat. Natomiast tutaj wyglądają jakby juz konczyli gimnazjum. Wystarczy spojrzec na nich i w jaki sposób sie wyrazają. Wiele do zyczenia pozostawia takze rybak, który w książce nie grał zadnej istotnej roli, a tu urasta to poziomu czarnego charakteru, wyglądając przy tym na 40-latka i pamiętającego zakonczenie wojny haha xDa widac ze akcja filmu toczy sie we spółczesności. Film niegodny polecenia. Po raz kolejny polska kinematografia dała ogromną klapę.

ocenił(a) film na 4
aleksandra2635

Oglądałeś jeszcze w kinie czy też film wydano już oficjalnie lub widziałeś w " inny sposób"? Z góry dzięki za info w sprawie - odkąd zagrałem wraz z kolegami w epizodach z Niemcami i zobaczyłem rodzącą się kichę chciałem zobaczyć ten polski odpowiednik hitów Uwe Bolla a co się do dziś nie udaje. Z góry dzięki.

tc1987

Można już zobaczyć w "inny sposób" ;)

ocenił(a) film na 4
zizu444

Dzięki - obejrzałem już kilka dni temu:).

tc1987

Tak z ciekawości - film wyszedł lepszy niż się spodziewałeś? :D

ocenił(a) film na 4
zizu444

Jeżeli chodzi o to jak widziałem to na podstawie znanych z własnej autopsji epizodów niemieckich - wyszło tak jak oczekiwałem:).

tc1987

hmm ok dzięki, w każdym razie gratuluje - rola życia :P

ocenił(a) film na 4
zizu444

Jak się ma mundur to biorą zawsze rekonstruktorów zamiast brać własne graty z filmówki więc naprawdę nic specjalnego:).

tc1987

czyli jeśli będę chciała zrobić oszałamiającą karierę w epizodach wymagających munduru to zwrócę się do Ciebie o pomoc ;) pozdr!

ocenił(a) film na 4
zizu444

No pod warunkiem że jesteś płci męskiej:).

Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones