PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Czytałam wszystkie części książki i jeżeli film będzie podobny choć trochę do książki, to będzie super. Sądzę, że to jedna z najlepszych książek fantastycznych dla dzieci. Sama chętnie ja czytam. Zostało nam tylko czekać i sprawdzić jak z tego trudnego zadania wywiążą się twórcy.

munia

No, ale ja bym wolała żeby nakręcili film do "Trzeciej Kuzynki" ;))
Książki są bardzo ciekawe .

Falter

Wszystko w swoim czasie. Ja myślę, że jeśli Teoretycznie Możliwa Katastrofa się sprzeda i będzie sukces, nakręcą Gang Niewidzialnych Ludzi. Jeśli i ta część pójdzie, wtedy pewnie rozpoczną realizację wszystkich części po kolei - Pałac Snów, Pułapka Nieśmiertelności, Orbitalny Spisek, Mała Armia, Trzy Kuzynki, Bunt Maszyn i nadchodzącą 9 część, Świat Zero.

ocenił(a) film na 7
munia

Myślę, że świetnie by było, gdyby film odniósł sukces i zachęcił dzieci i młodzież do czytania tej serii. Jednocześnie wiadomo, że w następnych filmach nie zagrają raczej ci sami aktorzy.

ocenił(a) film na 6
an_addict

Właśnie powinni zagrać Ci sami bo inaczej było by to bez sensu.

Olsa09

Najgorsze jest to że w w filmie nie będzie m.in. Warszawy przyszłości (wielka szkoda) w zamian pojawią się nowe postacie ...

buterfly

Dobrze, że chociaż pan Kosik napisał scenariusz.

Zetka13

Też się cieszę z tego powodu, on ma taki świetny charakterystyczny sposób pisanie, świetnie się czyta, szybko i nie można się oderwać. Mam nadzieję że film też taki będzie.

ocenił(a) film na 6
munia

o matko, i tutaj masz racje ! tez wiele razy o tym myslalam, w jaki on sposob pisze ze to od razu trafia do czytelnika, do młodzieży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones