PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

MACIE TRAILER :D

ocenił(a) film na 3

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y_L0b0DdBQw

keceiwb

Tu też jest :

http://www.film.gildia.pl/news/2012/06/pierwszy-zwiastun-felixa-neta-i-niki-oraz -mozliwej-katastrofy

Nie wygląda źle ale jak widać książka będzie krojona do granic możliwości, to chyba dobrze.

keceiwb

Kurczę.... film w tym zwiastunie wygląda tak.... polsko. Na początku sekwencje jak z reklamy, potem ukazanie się kilku scen z 'efektami specjalnymi'.... Czy nie można było chociaż na efekty zostawić trochę więcej miejsca w budżecie i zlecić ich stworzenie komuś, kto się na tym zna? Nie można było zadbać o jakąś dobra firmę, która zajęłaby się gradacją kolorów?
Wiadomo, że zwiastunów nie umiemy robić, a to nawet nie zwiastun, tylko teaser, ale już po nim widać, że film będzie słaby. Nie oceniam fabuły itp., bo nawet gdyby była dobra, to film ten nie jest w moim styl, ale od strony technicznej już po teaserze widać, że film leży.
Można było trochę poczekać z realizacją filmu, znaleźć mecenasów, sponsorów, zrobić coś na poziomie. Może udałoby się też zaciekawić młodzież w Europie filmem? Może powstałoby kilka kolejnych części, które zdobyłyby szerszą dystrybucję w Europie?
Kidy usłyszałem, że powstanie wreszcie jakiś film science fiction widziałem w tym szansę dla polskiego kina, ale po tym treaserze mój optymizm całkiem opadł ;)

ocenił(a) film na 3
domino

Oooo, przeczucie; ten film to będzie klapa. Ssskojarzenie- zepsuty film na podstawie bestsellerowej powieści- Eragon. Oby tylko Felixa nie zgładzili tak jak Razaców

LordProtektor

o tak! Eragon to był porażka! a co do zwiastunu..... hmmmm... oj ciężko powiedzieć! wypowiem się po premierze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones