PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Hej. Dzisiaj - dosłownie przed chwilą byłem na premierze "Felixa, Neta i Niki
w złotych tarasach. Film jest zrealizowany bardzo dobrze. Fragmenty "dobrane"
komputerowo trzymają się kupy i są raczej solidnymy punktem tego filmu. Szczerze
przyznam, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem akt orów, to byłem trochę zdziwiony, że to
właśnie grają główne role. Jednak z czasem przyzwyczaiłem się i mogłem cieszyć ich
naprawdę porządną gra aktorską. Zwłaszcza na początku filmu ( scena w szkole - akcja z
chłopakami jarającymi zioło w toalecie itp) można się czepiać, że aktorzy nie są
wiarygodni,ale potem jest tak tylko z Felixem i to czasami. Jest w filmie kilka naprawdę
zabawnych momentów. Serdecznie polecam,ale zastrzegam, że jest to film stricte
mlodziezowy .plus klaudia łepkoska wygląda ślicznie ;)

dominiqs

konto zalozone 27 wrzesnia 2012...

horrormaniac82

haha i wszystko jasne :D

ocenił(a) film na 7
bjanisze

nic nie jest jasne. Ja też założyłem konto aby ocenić Transformers 3 bo film mi się podobał. Data założenia konta o niczym nie świadczy.

THEX905

Może nie każdy, ale wile osób zakłada konta tylko żeby nakręcić innych do obejrzenia jakiegoś filmu,zresztą transformers ok... ale ten film nie jest dziełem na tyle świetnym żeby kogoś zmobilizować od tak do założenia konta na FB i walnięcia takiej recenzji, no bo bez przesady ;D

ocenił(a) film na 7
bjanisze

może nie ale dotychczas w Polsce tworzyło się filmy głównie dla odbiorców dorosłych lub małych dzieci. Przedział wiekowy 13-18 jest zdecydowanie "zapuszczony" więc nie róbmy wszystkiego co w naszej mocy żeby było tak nadal. Lepiej znieść pierwsze dwa może cztery filmy które nie będą niesamowite pod każdym względem. Może się to wszystko rozkręci tylko trzeba chcieć i mieć poparcie. Nawet gdyby on założył to konto tylko po to aby "zalajkować" film to co w tym złego że więcej osób go zobaczy co pociągnie za sobą kolejne osoby i kolejne. Tylko w ten sposób mamy szansę doczekać się naprawdę fajnych młodzieżowych produkcji.
NIE POWINNIŚMY MARNOWAĆ TAKIEJ SZANSY...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones