PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 815
ocen
4,9 10 1 3815
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

...Ale wiadomo.Budżet nie pozwolił na więcej.Czytałam wszytskie częśći i każda mnie wciągnęła,a TMK był chyba najciekawszą częścią więc cieszyłam się jak głupia gdy dowiedziałam się że będzie film.Nie liczyłam na wiele,ale nie myślałam znowu że będzie tak słabo.
Fajnie im wyszła chmara i Rosiczka.Bezkształt wyszedł zupełnie do bani,gra aktorska pozostawia wiele do życzenia,ale wiadomo to dzieciaki więc udam że nie zauwazyłam.

Zdaje sobie sprawę że ciężko było by ująć wszystkie szczegóły z książki,ale.....Na prawdę spodziewałam się więcej :(

Najlepiej by było gdyby HBO zainteresowało się zrobieniem serialu kilku sezonowego ze wszystkic częśći z FFiN.Ale na to już wogóle nie liczę.

madalena88

Ech marzenia... slyszalem, ze TVP zabieralo sie za serial z 1.czesci, ale chyba nic z tego nie wyszlo.

Rexus88

Też słyszałam że kiedyś miał powstać serial, szczerze może byłby lepszy od filmu np. magiczne drzewo jest dość dobrze ogarnięte przez TVP, no trudno...

madalena88

TMK również była moją ulubioną częścią, wyobraźnia pracowała przy niej jak szalona. Przeczytałam już mnóstwo negatywnych komentarzy i aż się boję podejmować ryzyko obejrzenia tego filmu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones