PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=937}

Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!

The Flintstones in Viva Rock Vegas
5,1 15 677
ocen
5,1 10 1 15677
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas
powrót do forum filmu Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!

ABSOLUTNE DNO!!!!

ocenił(a) film na 1

Nie przepadam za filmami familijnymi (gdy leci jakiś w TV to przełączam na inny kanał).
Ale to jest pernamentna katastrofa. Jest aż tak zły, że nawet nie udało mi się przebrnąć
przez pierwsze 30 minut. O ile część pierwsza była bardzo dobrym filmem, o tyle to tego
nie mogę nawet tak nazwać. Cóż to jest? Dla mnie nie jest to nawet syf. Więc żart
reżysera?Po mojemu też nie. Gówno? Nie, bo określenie tego ,,gównem'' to obraza dla
wszystkich gówien. Takie ,,zjawisko'' określić jedynie mianem złudzenia optycznego. I
pomyśleć, że obie części nakręcił ten sam reżyser. No i budżet. Frankliny poszły w błoto.
Aktorzy, którzy ,,występują'' w rolach Freda, Barney'a, Wilmy i Betty powinni mieć zakaz
uprawiania swojego zawodu (nie da się ich określić mianem nawet kabotynów i
szmaciarzy). Bardzo dziwne, że Joan Collins, tak znana i uznana (zasłużenie) aktorka
zgodziła się tu pojawić. Nie zdziwił bym się gdyby w grę weszły pieniądze. Za coś trzeba
żyć. W przeciwieństwie do czwórki wyżej wymienionych jestem skłonny mimo wszystko
darować jej ten drobny grzech.

Moja ocena: 1/10 (bo oceny 0 niestety nie było, choć mógłbym zastanowić się nawet nad
oceną w skali minusowej)
UWAGA: Jest to jedyna rzecz na filmwebie, której wystawiłem ocenę niższą niż 2/10.

ocenił(a) film na 1
Franz_33

Poprawka. Zamiast ,,Ale to jest pernamentna katastrofa'' powinno być ,,Ale to jest permanentna katastrofa''. Przyznaję, mój błąd.

ocenił(a) film na 1
Franz_33

Mnie w tym filmie najbardziej denerwowały te beznadziejne i bezsensowne piosenki!!!

ocenił(a) film na 3
Franz_33

MINUSY:
- zielony stworek w hełmie
- prawie wszystkie dinozaury
- słabiutkie piosenki
- fabuła oparta na dwóch pomysłach (Flintstonowie w kasynie + wątek miłosny)
PLUSY
- scenografia
- gra niektórych aktorów - postać Freda, Barneya (S.Baldwin cały czas się wydurnia czego kompletnie nie kupuję, ale robi to dobrze) + świetny Alan Cumming i dobra Joan Collins.
- dinozaur, który jest "psem" Flintstonów

Kriss_11

co chcesz od tego kosmity? W kreskówce też był a w filmie dobrze go zrobili!

użytkownik usunięty
Franz_33

Co się czepiacie tego stworka w filmie? Pytam bo się zastanawiam czy obejrzeć i widzę że go wszyscy hejtują...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Franz_33

Chyba masz jakiś problem emocjonalny ze sobą :D:D

ocenił(a) film na 1
BILI_2

Czyżbym był jedyną osobą, której to ,,cuś'' się nie podobało? Oj, chyba nie ... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones