PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5685}

Forteca 2

Fortress 2
5,0 1 395
ocen
5,0 10 1 1395
Forteca 2
powrót do forum filmu Forteca 2

...a nigdy przecież w czymś urzekającym nie zagrał, właściwie to jedna udana rola w Nieśmiertelnym. Forteca 1 to było dobre kino klasy B, Forteca 2 jest ledwo średniawa w tej
klasie, tragiczna gra aktorska niemalże całej obsady, durniutki scenariusz no i wszędobylska dziura budżetowa w efektach specjalnych, które chyba lepiej już można
zmontować w Adobe After Effects + parę dodatków.... Nie ma co się rozpisywać, film zapisuje się i bardzo pasuje zresztą do wysypu miernoty sci-fi lat 80-tych, chociaż na pewno
swym kiczem nie przebije Manborga, którego nawet po paru duzych piwach nie można oglądać na poważnie :))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
erebeuzet

ale nie musiałeś się zaraz aż tak przedstawiać ..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
erebeuzet

podarowałem sobie ciebie dawno temu, w międzyczasie zgłaszając do redakcji filmwebu poziom Twojej tzw. dysputy. Będziesz miał kiedyś przebłysk złotych myśli - to może będzie warto porozmawiać.

station55

To mnie postraszyłeś 8)
Wybacz, ale nie widzę racjonalnego powodu by marnować przebłysk złotych myśli (cokolwiek przez to rozumiesz), na konstruktywną rozmowę z kimś, kto nie silił się nawet pobieżnie zapoznać z filmografią i dorobkiem artystycznym aktora, którego nieświadomie wrzuca do jednego worka ze Steven'em Seagal'em.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
station55

Przyznaję.
Poniosło mnie.
Przepraszam, za obrazę.
Ale argumentom jakie doprowadziły mnie do użycia takiego określenia nie zaprzeczysz...

ocenił(a) film na 5
erebeuzet

Ja się wypowiadałem wyłącznie w kwestii czy też raczej kontekście Fortecy 2 (nie wiem, może Tobie się ten film podobał - o gustach się w końcu nie dyskutuje), a poza Hihglander'em niczym naprawdę pozytywnym (w znaczeniu roli) mnie nie zabił. Natomiast chętnie poczytam Twoją opinię o wybranych rolach, które warto przestudiować. I oczywiście nie twierdzę, że Lambert to beznadziejny aktor, tak też to nie miało być odebrane.

station55

Greystoke, Sycylijczyk, Zabić księdza, Metro. Nawet komediowa rola w Why me.
Fortecy 2 nie oglądałem i po pierwszej części nie zamierzam 8)

ocenił(a) film na 5
erebeuzet

a no Greystoke to faktycznie świetna rola, przyznaję. Również Zabić księdza (chyba zresztą najlepsza), zupełnie mi to umknęło.

station55

No i doszlismy do jako takiego pozrozumienia.
Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam za nietakt 8)

station55

A "Knight Movies" to dorsz??
IMO najlepsza rola Lamberta.

station55

Więc sam widzisz że jeszcze mało, mało wiesz. Więc nie sil się na wielkiego krytyka. Usiądź za kamerą i nakręć jakiś film. Ocenimy go. Na forum Filmwebu co drugi to fachowiec.

station55

Co do pierwszej części wypowiedzi... Po kilku sekundach zastanowienia.... Tarzan? Mistrzowski film, jak dla mnie najlepsza wersja do tej pory...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones