PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664974}

Frank

6,8 33 213
ocen
6,8 10 1 33213
6,6 25
ocen krytyków
Frank
powrót do forum filmu Frank

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Gdańsku zarówno w Cinema City Krewetka jak i w Multikinie
"Franka" nie grają... Cinema City wymawia się na Facebooku "zbyt małą liczbą kopii", ale jakoś
potrafili dać po dwie do Warszawy i do Wrocławia... :/

ocenił(a) film na 8
TeamJosef

W Elblągu w Światowidzie grają... poszedłem, byłem sam i odwołali, bo muszą być dwie osoby. To też nie za fajne.

ocenił(a) film na 9
TeamJosef

Lublin też tradycyjnie ominęli. Ale w Trójmieście gdzieś będzie grany. Zajrzyj sobie na stronę Gutka, bo on to dystrybuuje.
http://www.gutekfilm.pl/29322,,pl,,,Frank-z-Michaelem-Fassbenderem-w-kinach-od-1 1-lipca.html

ocenił(a) film na 9
ewej

Znalazłam w Kinie Kameralnym, ale aby nie odwołali z powodu małej ilości osób... Ale w każdym razie spróbuję, muszę zobaczyć ten film :)

ocenił(a) film na 9
TeamJosef

Byłam w sobotę, było jakieś 20 osób. A jak kiedyś gadałam z babką to powiedziała, że nie ma opcji by odwołali film. Nawet jak przyjdzie tylko jedna osoba. Pytałam na intencję "Kobiety w klatce", więc pewnie nic się nie zmieniło

ocenił(a) film na 9
TeamJosef

To pozazdrościć. Ja nie miałam tyle szczęścia. Muszę czekać do września :/ aż ukarze się na dvd.

ocenił(a) film na 8
ewej

A co ten biedny film zrobił, że aż musi się sam ukarać? :P

ocenił(a) film na 9
queen_hurricane

Rozwaliło mnie to :D

ocenił(a) film na 8
TeamJosef

Wczoraj w kameralnym też było dużo ludzi, wieę nie będzie raczej problemu z zobaczeniem

ocenił(a) film na 7
TeamJosef

Aha, czyli u mnie tym bardziej nie będzie. Szkoda.

ocenił(a) film na 8
TeamJosef

W cinema city w Łodzi grają, ba, nie tylko tam! Az jestem pod wrażeniem. Na filmie było z 20 osób, wszyscy świetnie się bawili, cudowna muzyka, naprawdę bardzo pozytywny film.

TeamJosef

Siedziałam dzisiaj na Franku samiutka w Kinepolis Poznań :D Była też jakaś parka, ale wyszli w połowie, frajerzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones