PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664974}

Frank

6,8 33 211
ocen
6,8 10 1 33211
6,6 25
ocen krytyków
Frank
powrót do forum filmu Frank

Fassbender w końcu zdobędzie oskara...

kolarek

Wątpię, żeby otrzymał go za taką rolę.

DramaticBrony

http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2014/01/barkhad_abdi_lupita _nyongo.jpg

ona zdobyła on był blisko
niemożliwe nie istnieje...przynajmniej w holyłut

kolarek

Jak malo komu tak kibicuję Oscara jak Fassbenderowi. Ale spokojnagłowa - przyjdzie czas :) Poza tym za rok premiera Makbeta - moze z tego cos będzie ;)

ocenił(a) film na 8
Metropholis

Fassbender ma już w swoim dorobku role oscarowe ("Głód", "Wstyd", "Zniewolony") czyli zawsze, gdy obsadza go McQueen. Nie dostał Oscara, a czasem też nawet nominacji chyba tylko dlatego, że są to role zbyt ryzykowne i niejednoznaczne. Ale i tak czekam na kolejny film tego reżysersko-aktorskiego duetu, no i na "Franka" - zapowiada się niezła zabawa ;)

ColeDunham

To prawda. Wszystko, co zagrał u McQueena to już oscarowy poziom. I też mi się wydaje, ze co jak co ale Hollywood jeszcze długo nie przekona się do takich aktorów jak on, których ścieżek kariery nie sposób wdrożyć w jeden schemat. A Fassbender wyjątkowo gra na nosie Hollywood ;)
Też czekam na Franka. Już sam trailer jest dla mnie genialny, więc pozostaje obejrzec tylko film :)

ocenił(a) film na 7
kolarek

To z całą pewnością nie jest oscarowa rola :P

Za to liczę, że za Makbeta załapie minimum nominacje.

kolarek

Eeee, za tego typu role to Oscarów nie dają.
Ale fakt, że Fassbenderowi należy się już za sam całokształt, mimo, że jak na swój wiek, aż tak wielu filmów nie zrobił.

joeya_tribbiani

Facet jest na fali wznoszącej, więc jeszcze o wiele dobrych kreacji wzbogaci swój dorobek. Poza tym wybił się z kina niezależnego, a to w moich oczach też dużo daje aktorowi. Mam też wrażenie, że na takich patrzy się przychylniejszym okiem.

Metropholis

Tym bardziej, że nadal grywa w bardzo dobrych filmach, a nawet jeśli to są hollywoodzkie superprodukcje, to też te na poziomie. A talent ma ogromny.

ocenił(a) film na 6
joeya_tribbiani

Kiedyś zdobędzie, należy mu się za "Shame" i "Zniewolonego". Może za "Makbeta"... ?

Shayera

Dla mnie totalnym nieporozumieniem był brak nominacji za Wstyd. No, ale Oscary to polityka i nigdy nic nie wiadomo...

kolarek

hahah dobre, dobre ;p

ocenił(a) film na 9
kolarek

Świetnie zagrał głosem i ciałem, powinien otrzymać przynajmniej nominację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones