PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105239}

Głowa w chmurach

Head in the Clouds
7,0 11 095
ocen
7,0 10 1 11095
6,0 2
oceny krytyków
Głowa w chmurach
powrót do forum filmu Głowa w chmurach

Narracja i aktorstwo to najsłabsze strony tego filmu. Reżyser na siłę wplótł do filmu masę kronik
filmowych , co niestety sprawia wrażenie produkcji przeznaczonej dla idiotów bez podstawowej
wiedzy historycznej. Używając mniej dosłownych i bardziej wysublimowanych środków można
dużo lepiej wyjaśnić kontekst historyczny. Kreacja Theron względnie się broni, ale role Cruz i
Townsenda sprawiają wrażenie strasznie grubo ciosanych. Dialogi w tej produkcji są zaiste
koszmarne i mają mało wspólnego z typowym melodramatem. Film nie broni się ani jako film
artystyczny ani romantyczny melodramat. Zasługuje max. na ocenę 5/10

kaleenee

Zgadzam się z tobą, tylko Theron się broni i ze względu na jej rolę daję 5/10. Słaba kreacja Cruz, ale Townsend zagrał jak dla mnie bardzo słabiutko.

kaleenee

Myślę że nie chciała zagrać w tym filmie ze względów osobistych, bo nie jest tajemnicą że jest żydowskiego pochodzenia i podejrzewam że jej rodzina ucierpiała na wojnie <bliższa czy nie tego nie wiem ale to nieistotne>. Proponowanie jej roli kochanki nazisty chyba raczej było nietaktem ze strony proponujących.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones