PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525892}
5,3 186 977
ocen
5,3 10 1 186977
4,2 23
oceny krytyków
Galerianki
powrót do forum filmu Galerianki

że takie zjawisko i takie rodziny nie istnieją przydałoby się coś na pobudkę.

jan_niezbedny0

Zgadzam się i mogę nawet wskazać dwa rodzaje patologicznych rodzin w tym filmie.

Patologia klasyczna:
1). dom rodzinny Kai - tu tylko być może, ale na to wskazuje jej agresywne zachowanie wobec Alicji przed lekcją WF
2). dom rodzinny Julii - zachowanie matki Julii przed przyjściem Ali pod ich mieszkanie i kiedy ta już tam stoi, reakcja Julii na tamto zachowanie Kai, reakcja ojca Julii na konieczność częściowego opłacenia pobytu Julii w ośrodku dla nieletnich matek

Ad 2). Julia zachowuje się relatywnie kulturalnie, w przeciwieństwie do Mileny i Kai, choć w jej domu wydaje się być najgorzej. Wiem, że to nie jest reguła, że agresywne zachowanie rodzica nie oznacza od razu agresywnego zachowania dziecka. Tak tylko nadmieniam.

Patologia "łagodna":
1). dom rodzinny Alicji - zachowania pasywno-agresywne (których ze strony Alicji jest jednak najmniej), choć agresja otwarta występuje raz w momencie spoliczkowania Pauliny przez matkę dziewczyn
2). dom rodzinny Mileny - zachowanie jej matki i brata-Darka

ocenił(a) film na 7
FelixaFelixa

Musiałbym sobie przypomnieć szczegóły, bo już trochę czasu minęło, odkąd widziałem ten film ostatni raz, ale tak - biedę (plus egocentryczna matka) można rozpatrywać w kategoriach patologii.

Co do wątku z grubą, to nie wiem, czy tam jeszcze nie wchodziła w grę jej zazdrość o Milenę.

jan_niezbedny0

Tak, wchodziła, vide bójka na WF, kiedy Kaja wrzeszczy na Alicję, by ta się odczepiła od Mileny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones