PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176653}
5,8 23 622
oceny
5,8 10 1 23622
5,2 5
ocen krytyków
Gambit, czyli jak ograć króla
powrót do forum filmu Gambit, czyli jak ograć króla

Polecam!

ocenił(a) film na 8

Ehhhh... widząc tak niską średnią (mimo takiej obsady), negatywnie nastawiłam się do filmu i z trudem go włączyłam... Okazało się, że było warto, a ocena jest mocno zaniżona. poprawia humor, aktorzy fajnie dobrani, film zabawny i niegłupi, fabuła też ciekawa jak na komedię, dlatego śmiało polecam :)

PS. Kiepsko, że w polskim tytule jest nawiązanie do "Jak zostać królem", od razu miałam skojarzenie, że film kiepski i dlatego trzeba reklamować go czymś lepszym, na szczęście oryginał to po prostu Gambit.

ocenił(a) film na 9
Eliza_C

Tez miałam takie skojarzenie, konkretnie z filmem "Jak zostać królem". Mam wrażenie, że w Polsce lubią dawać podtytuły nawiązujące do innych kasowych produkcji. Film z Firthem był świetny, nie przeczę, ale takie podtytuły tylko wprowadzają w błąd sugerując jakąś kontynuację czy inne powiązania. Myślę, że fakt, że w obu główną rolę grał ten sam aktor to jednak za mało.

ocenił(a) film na 5
MirrorQueen

Oj, kobiety, kobiety, to Wasza ocena jest zawyżona. Powiem Wam, dlaczego: bo film z kobiecego punktu widzenia dobrze się kończy - bogaty brzydal zostaje wymanewrowany, a ładniejszy nowobogacki potrafi docenić kobietę. Ot i co.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

Chyba nie oglądałeś do końca.

ocenił(a) film na 6
Eliza_C

Zgadzam sie - rozrywka i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones