PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 298
ocen
6,6 10 1 69298
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Bardzo słaby 3/10

ocenił(a) film na 3

Poza stroną wizualną absolutnie nie ma w nim nic ujmującego. Prostota i banał, przekaz łopatologiczny w najczystszym wydaniu. Postacie mocno przerysowana np. Sean Penn w roli głowy mafii i jego kretyńska brutalność, kretyńskie dialogi - masakra.

ocenił(a) film na 5
kubaSM

Według mnie film raczej z kategorii przeciętnych ani aktorsko nie powala ani wykonanie też nie jest rewelacyjne. Po trailerach spodziewałem się Scarface lat 50 tych XX w, niestety otrzymałem sieczkę o przewidywalnej fabule - nie mnie nie zaskoczyło, ode mnie słaba 5 ka.

ocenił(a) film na 4
Grand23

No tak. Są filmy gorsze i lepsze.
Oglądajmy raczej te lepsze, a ten... jak już nic nie zostanie do oglądania.

Grand23

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 6
kubaSM

Ostatnie pół godziny na przewijaniu bo mnie zamulił. W porównaniu do American Gangster bardzo słabo.

voyano_wrecemocny

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 3
kubaSM

Zgadzam się w 100% film nudny jak ,,flaki z olejem,,! Nie zrobił na mnie absolutnie żadnego wrażenia, nawet losy ,,bohaterów,, mnie absolutnie nie interesowały! Nie przemawiał do mnie absolutnie. Żenada.

ik_ben

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

kubaSM

No nuda po całości,nawet sensownei nie idzie tego skomentować,bo takie gówno.Zasypiałem a film długi i głupkowaty.Kevin sam w domu jest ciekawszy i bardziej gangsterski.

użytkownik usunięty
kubaSM

To po prostu nie bierzcie się za oglądanie czegoś co z góry wiecie że wam się nie będzie podobac. Musicie byc na prawdę nudnymi ludźmi. Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 3

Dopiero obejrzenie filmu umożliwia jego skomentowanie, które może być pozytywne lub negatywne - Twoja rada jest delikatnie napisawszy naiwnie kretyńska

użytkownik usunięty
kubaSM

chyba niskie IQ? no niestety tak bywa, są ludzie mądrzy i głupi, nic na to nie poradzę. No ale bycie w tej drugiej grupie ma też zalety, przynajmniej dostarczasz materiału do ciekawej dyskusji, twój głupi tok rozumowania i nieumiejętnośc prawidłowej oceny filmu może poruszyc grono osób, którym film się podobał, a jest ich sporo. Proponuję oglądnąc jeszcze raz i zmienic ocenę, wtedy będziesz na poziomie, no ale na braki w inteligencji już chyba nie zaradzisz.

ocenił(a) film na 3

co Ty pieprzysz

użytkownik usunięty
agyness

;) chcę żeby koleś się wpienił, brakuje mi tu kłótni

ocenił(a) film na 3

Jestem uradowany faktem, że podobała się produkcja' :) chociaż tyle przemysł filmowy może zrobić dla kogoś takiego jak Ty :)
najserdeczniej pozdrawiam
Rozczaruje Cię elficki bohaterze (hehe :D) i nie będę się sprzeczał

użytkownik usunięty
kubaSM

No co ty? :)

ocenił(a) film na 4
kubaSM

Całkowicie się zgadzam, ode mnie 4.

kubaSM

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones