PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 297
ocen
6,6 10 1 69297
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Niestety...

ocenił(a) film na 3

...nieudolny mix "Tajemnic Los Angeles" i "Niepokonanych". Bardzo zawiodłam się na tym filmie. Nie pomógł Sean Penn, choć jego przesada w kreowaniu postaci była jedyną zaletą filmu, walorów nie dodał Rayan Gosling, choć do twarzy mu w garniturku. Sama historia momentami groteskowa. Myślałam, iż po nauczce jaką byli nieudani "Wrogowie publiczni" nikt już nie zaryzykuje tego typu kina. A jednak...

ocenił(a) film na 7
EwaMonika

Mix Tajemnic Los Angeles i Niepokonanych? Albo masz na myśli Nietykalnych, albo Nieugiętych...

ocenił(a) film na 3
miczum

Oczywiście Nietykalnych. Przejęzyczenie. Dzięki za zwrócenie uwagi. Nie zmiania to jednak mojej opinii o filmie.

ocenił(a) film na 6
EwaMonika

Zgadzam się. "Tajemnice LA" to był majstersztyk, "Nietykalnych" niestety nie widziałam. "Gangster..." zanim go obejrzałam, a tylko widziałam plakaty, zwiastuny i zdjęcia miał wszystko to co "Tajemnice LA". Niestety... Penn aż mnie denerwował w tym filmie, kogo chciał zagrać Vita Corleone? Jak już ktoś wspomniał na forum dyskusyjnym momentami czułam sie jakbym oglądała pastiż filmu gangsterskiego. A szkoda bo potencjał był.

gabi_2

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

EwaMonika

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones