PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 298
ocen
6,6 10 1 69298
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Czy ten tytuł to juz oficjalna wersja? Przecież to brzmi śmiesznie :) Paradoks goni paradoks, bo zestawcie sobie Gangster Squad - Pogromcy mafii. Mam nadzieję, że stanie się jak w przypadku Lektora, który pierwotnie został przełożony jak The Reader - zaklinacz słów, ale ktoś poszedł po rozum do głowy i zmienił.

ocenił(a) film na 10
Baphomet

No niestety musze się z tobą zgodzić :D i pokreślam niestety. Przeciesz to jest śmieszne, następny już tytuł przetłumaczony jakby przez jakiś tani translator internetowy . ;P Choć ten tytuł trzyma się filmu słowem "Mafii"... Już i tak lepiej niż np. :
-Dirty Dancing – Wirujący seks
-Prison Break – Skazany na śmierć
Przeciesz to jest chore, a nawet i myślę że te translatory by sobie lepiej poradziły -_-

Baphomet

Racja - w tej chwili sobie wszedłem z njusa na film, co by obczaić czy jaka komedia nie szykuje się z Gosling'eim, a tutaj wał, haha. Polski podtytuł - brzydko mówiąc - ssie na całej długości.

ocenił(a) film na 3
Baphomet

Mam podobne odczucia...Trailer filmu mnie zawiodl ,a tytul to juz mnie na maksa dobil.Jak myslisz jaki polski tytul brzmialby powazniej??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones